1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem z konsolą

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez adeer82, Październik 25, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. adeer82

adeer82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Liverpool, United Kingdom
    Witam, mam dziwny problem ze swoim xboxem, kupiłem go z drugiej ręki i nie wiem czy konsola jest przerabiana.
    Jest to xbox elite z 2007 r. z wykupionym xboxlive.
    Problem jest dość trudny do opisania więc załącze linka na YT a poniżej po krótce objaśnie.
    Problem z xbox - YouTube
    Otóż nie dzieje sie tak za każdym razem, ostatnio zrobiło się tak przy tym jak ściągałem demo z xboxlive, konsola sie zresetowała i nie mogła ponownie sie uruchomic.
    Pojawia się logo M$ i po chwili znika a na tv pokazuje sie napis "brak sygnału", tak sie dzieje kilkanaście razy, po czym w jednym przypadku pojawił mi się błąd E64, czyli coś z napędem optycznym (w tym czasie nie mogłem wysunąć tacki DVD). Po jakimś czasie konsola startuje normalnie.
    Wymieniłem kable SATA i zasilający do DVD i nic to nie zmieniło.
    Jest to napęd Lite On.
    Ktoś miał podobny przypadek, lub wie jak to można naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Mozliwe ze cos z napedem/flashem napedu.

Sent from my X8 using Tapatalk :)

4. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Trudno powiedziec o co chodzi, ale ze swojej strony dodam, ze jak mialem odlaczony naped to konsola i tak sie uruchamiala. Tylko srodkowe swiatelko na konsoli migalo. Znajomy mial wyczyszczony naped i rowniez konsola odpalala bez problemow.

5. M_A_R_I_O_O

M_A_R_I_O_O Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak miałem problem z internetem miałem coś podobnego, próbował logować się do live podczas włączania konsoli i nie mógł wtedy się wieszał. później uruchomił się normalnie, z napędem nie miałem problemów

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    napęd siada :) a próbowałeś odpalić konsole bez HDD :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum