1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem z kopią zapasową

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kanonierzyk, Luty 4, 2013.

1. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam dwie kopie zapasowe gry XGD2 na płycie verbatim jedną mam od dawna i nie instaluje się na dysk od samego początku od razu wyskakuje nie można odczytać płyty ale działała z płyty bez problemu do puki się nie porysowała i się teraz zacina więc postanowiłem wypalić drugiego verbatima z tą samą grą i xbox jej nie widzi nie ma na niej ani jednej ryski a tamta porysowana od razu pokazuje się uruchom grę a ta nowa "otwórz napęd" i nie wiem co jest grane porysowana zawsze się wczytuję a nowa ani razu WTF?
    Możliwe że trafiłem na jakąś trefną słabo jakość płytki czy jak bo nic nie kapuje i czemu się na dysk nie chce zainstalować nawet tamta co się zacina nawet nie rusza tylko od razu wyskakuje nie można odczytać płyty

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    jakie te plyty mialem taki przypadek z vakossami i teraz zadna gra nie dziala wiec od tamtej pory nie uzywam marketowych płyt

4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Problem z nagraniem? Pisz w przyklejonym temacie w dziale ISO

Wczytywanie...

Poleć forum