1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem z LT.

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez _TheViper, Lipiec 2, 2016.

1. _TheViper

_TheViper Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,mam xboxa 360 na płycie jasper. Konsola ma wgrane LT ,gość dorzucił parę gier i wszystkie działają, są wypalone na chińskich płytkach , ale to gry z około 2010 r. ( red dead redemption itp) więc sądze że są to xgd2. Od poprzedniego xboxa została mi gra watch dogs pod LT 3.0 o dziwo działa , mówię o dziwo ponieważ nagrałem wczoraj dwa razy forze horizon zwykłą nagrywarką (jak watch dogs) i nie działa , wyskakuje błąd o nierozpoznanym dysku, co dziwne płytki nie czyta także laptop , zamiast tego tylko coś stuka ale nie chce załapać , płytki to DVD+R DL VERBATIM PRINTABLE 8,5GB .

Gość twierdzi że konsola ma LT 2.5 ale wiem że takowego nie ma.
    Jakieś porady?

Ostatnia edycja: Lipiec 2, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    PRINTABLE to wyrzuć w śmietnik.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

bld lubi to.
  4. _TheViper

_TheViper Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie kupowałem kiedyś verbatimki , takie całe białe bez nadruku po 4,50 , wszystkie gry na zwykłej nagrywarce śmigały czy to multi czy singiel.Płaciłem teraz po 2,60 ale na oko to to samo ,myślicie że to przez to?

5. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Na oko to to samo a w praktyce to jednak nie. Tak samo verby made in Singapur lub Tajwan. Tajwanskie też na śmietnik.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum