1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem z monitorem LCD i Gears of War

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szuran, Marzec 23, 2009.

1. szuran

szuran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć. Mam problem z monitorem Benq 19 cali, proporcje ekranu 4:3, do którego podłączam X360. W przypadku wszystkich innych gier działa znakomicie, ale kiedy próbuję grać na nim w Gears of War, nie mogę uzyskać dobrych proporcji ekranu w rozdzielczości wyższej niż 640x480. W 640 obraz wypełnia cały ekran, ale w wyższych przełącza się na widescreen i jest albo zbyt ściśnięty, albo zbyt rozciągnięty w pionie. Podobnie rzecz miała się z Dead Space, ale tam niektóre wysokie rozdzielczości wyświetlały grę poprawnie; w przypadku GoW żadna z nich nie potrafi dopasować proporcji. Jak mogę to naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PolyCount

PolyCount Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zmien rozdzielczosc ekranu w ustawieniach konsoli

4. szuran

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przecież napisałem - można grać tylko w 640x480 w odpowiednich proporcjach, a w tej rozdzielczości gra wygląda gorzej niż źle. Miałem nadzieję, że pomożecie mi tak zmienić ustawienia, żeby mogła działać przynajmniej w 1024x768. Np. poprzez zmianę proporcji ekranu z panoramicznych na fullscreen. Jak to zrobić?

5. PolyCount

PolyCount Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jakie wyjscia ma monitor ? po jakim kablu masz podlaczony monitor do konsoli? Zapodaj najlepiej model monitora

6. xbox666szatan

xbox666szatan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    chodzi ci o czarne pasy (dol, gora) ? nic na to nie poradzisz bo ta gra i wiele innych jest robiona pod 16:9. w monitorze ustaw sobie najwyzsza rozdzielczosc jaka obsluguje i nie ustawiaj czasem panoramy. pozostaje cieszyc sie gra z pasami albo kup monitor 16:9/16:10

7. szuran

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Monitor to Benq Senseye (czy jakoś tak; nie ja kupowałem monitor, nie mam instrukcji do niego, nie mogę sprawdzić dokładniej), używam oryginalnego MS-owego kabla HDMI do łączenia go z konsolą. Widzę, że nie rozumiecie problemu, więc pokażę go graficznie.

8. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    moze gears of wars nie oblsuguje proprcji 4:3 w wyzszych rozdzialkach.
    bo to jest kwestia gry nie samego xboxa. sprawdz na innym monitorze 4:3. (np u kumpla)

9. szuran

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hm, ale tu nawet nie chodzi o obsługiwanie 4:3. Nie chcę 4:3. Każda inna gra, która działa w panoramie, jest wyświetlana z kaszetami u góry i dołu ekranu (np. Call of Juarez, Blacksite, Dead Rising, Battlefield: Bad Company) i nie mam z nimi tak niedorzecznych kłopotów jak z GoW, bo obraz wyświetlany jest w poprawnych proporcjach w zakresie wydzielonego miejsca na ekranie.

10. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    coz pozsotaje dosjc droga dedukcji ;) sparwdz na innym monitorze;) innej wersji tej gry, innym xboxsie....

Wczytywanie...

Poleć forum