1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem z napędem/ czytaniem płyt.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marcin18osw, Grudzień 27, 2012.

1. marcin18osw

marcin18osw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam dziwny problem tylko sam do końca nie wiem z czym. Czy wina leży po stronie całego napędu czy tylko laser czy może coś innego. Mianowicie posiadam napęd Benq przerobiony na LT 3.0. Zaznaczę, że problem pojawiał się już kiedyś ale pomogło zwykłe czyszczenie napędu i lasera. Teraz gdy próbuję uruchomić np. Fifę gra odczytuje się dopiero za 20-30 razem po około 10 minutach pstrykania. Grę nagrałem na nowo i zauważyłem poprawę bo wtedy raz mi wczytywało za 1 razem raz za 3 razem ale po paru dniach gry znowu wrócił pierwotny stan czyli pstrykanie po 10min. Dzisiaj już pobiłem rekord bo chyba otwierałem i zamykałem z 40min i płyta niestety nie odpaliła. Zaznaczę, że mam też mały problem z otwieraniem się tacki tzn. muszę trochę ją podważyć, żeby się wysunęła. Proszę o pomoc. Jutro spróbuję wyczyścić jeszcze raz cały napęd. W czym leży problem? wymiana lasera? całego napędu ? czy może co innego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Łukasz Eska

Łukasz Eska Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    o!
    mam ten sam problem ;)
    tylko że z fifa 12 i teraz z sportami na kinecta
    co odkryłem to wystarczy chwile pograć w inną gre to wtedy od razu mi fife łapało
    tez nówka płytka i wgl
    niby można podkręcić laser ale sam nie wiem jak to zrobić jak narazie oczekuje że ktoś ogarnięty da mi wreszcie te odpowiedzi których potrzebuje ;)

4. PoIse

PoIse Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W domu
    Laser do wymiana.
    Jak ci sie nie otwiera tacka sproboj przeczyscic gumke od napedu.
    Moze zle nagrywasz gre tu masz link mój jak nagrywać:
    Jak Nagrywać gry na Xboxa 360 - YouTube
    Komentuj i oceniaj

5. marcin18osw

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. PoIse

PoIse Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W domu
  7. marcin18osw

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak pisałem wcześniej postanowiłem rozkręcić xksa i go wyczyścić. Wyczyściłem dokładnie całego klocka plus laser w napędzie. Tylko tutaj mała uwaga nie czyściłem go żadnymi specyfikami tylko po prostu dokładnie patyczkiem do uszu. Cud fifa zaskakuje za pierwszym razem. Nie wiem na ile to wystarczy ale póki co jest dobrze.

8. owiec311

owiec311 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    New York, New York, United States
    mialem przerobiona i teraz mi nie dziala wgl. moze tez byc ten sam problem, gry przerobione mi nie działają ;/

Wczytywanie...

Poleć forum