1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dziwny problem z napędem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Trey, Październik 24, 2008.

1. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam!!! Jestem nowy na tym forum. Mam problem ze swoim napędem od xboxa 360 hdmi benq. Nabyłem konsolke jakiś tydzień temu i zauważyłem że bardzo głośno pracuje w niej napęd. Na domiar złego przez przypadek włożyłem do napędu 2 płyty naraz. Napęd zaczął wydawać różne dźwięki więc szybko wysunołem tacke i z przerażeniem zobaczyłem owe płyty. Powiedzcie mi czy ten napęd mógł przez to ulec uszkodzeniu i czy przez to w gta 4 mam cały czas późne doczytywania tekstur. Niby inne gry chodzą ale napęd wręcz buczy. Czy to jest normalne w tych konsolach? Pomocy

2. Lotnik421 Xbox One

3. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: dziwny problem z napędem

To normalne że buczy, a w GTA4 wszystkim z napędem BenQ doczytuje(konsola bez HDD)
    A jak działa to się nie uszkodził :) Narazie się nie martw! Graj

Niestety X do cichych nie należy

4. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

1. Doczytywanie tekstur w GTA4 na napędzie BenQ jest niestety normalne (na kopiach)
    2. BenQ chodzi bardzo głośno - trzaska, skwierczy itp ;p (podobno zmniejszenie szybkości odczytu pomaga ,ale ja Ci tego na 100% nie potwierdzę bo sam mam szybkość oryginalną )
    3. Sądzę że napędowi raczej nic się nie stało

5. Spike

Spike Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Chodzi znacznie ciszej przy prędkości x8. Czasami jednak usłyszysz odgłos jakby płytka wpadała w wibracje.

Co do szybkości x8 to czy to prawda że przy iXtreme 1.41 nie ma to wpływu na wykrycie przez Xbox LiVE jako sflashowanego napędu? Słyszałem już różne wersje.

6. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38

Problem z wykryciem iXtreme był, ale tylko z wersją 1.4 w napędzie Benq x8, iXtreme 1.41 naprawia ten błąd.

Wczytywanie...

Poleć forum