1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem z padem. I telewizorem :|

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcin Milewski, Listopad 10, 2012.

1. Marcin Milewski

Marcin Milewski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Burglengenfeld, Germany
    Witam. Zakupiłem do mojego pada http://www.oleole.pl/foto/7/1941778...ink-pulse-power-kit-xbox-360,1941778874_3.jpg .
    Problem polega na tym, że konsola nie chce go wykryć razem z tą baterią. Zarówno końcówka jak i pad są na 100% dobre ponieważ inny pad z tą baterią jest wykrywany i mój pad z inną baterią też jest wykrywany.... Ma ktoś jakiś pomysł ?

Drugi problem.. Xbox z telewizorem nie chce się połączyć przez HDMI.. jest brak sygnału. Inny xbox się łączy a mój łączy się z innym telewizorem...

Jednym słowem masakra :p

Problem z padem po części rozwiązany.. Konsola wykrywa go po odłączeniu baterii.. na samym kablu.

Edytuj posty. Nie pisz jeden pod drugim//Laki88

Wczytywanie...

Poleć forum