Dziwny problem z padem od Xboxa 360 Pomocy!

Kamil767

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sytuacja przedstawia się następująco: kupuję w MM Xboxa 360 Arcade, przychodzę do domu, podłączam konsolę, synchronizuje pada z konsolą i gram. W czasie gry w Far Cry 2 gdy mam biec to mam użyć przycisku LS- używam, ale nie działa. Inna sytuacja-w menu robienia zdjęcia swojemu avatarowi są opcje: obróć avatara w lewo/w prawo za pomocą RT i LT. Obracam avatara za pomocą RT, ale w drugą stronę avatar nie chcę się obrócić, tak jakby nie działał LT. Jeszcze inna sytuacja: raz pad zaczął szaleć i skakać po menu, od góry do dołu.

Czyżby zepsuty pad? Trochę mi się nie chce wierzyć, pad dopiero co rozpakowany, nie spadł, nic z nim nie było robione co mogłoby go uszkodzić i już zepsuty? Synchronizowałem go 2 raz i to samo. Nie wiem czy reklamować go do MM czy może jest jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu. Ewentualnie w razie reklamacji trzeba by jechać z całą konsolą do MM?

P.S. Nie uśmiecha mi się czekać zaraz po zakupie nowej konsoli 2 tygodnie na naprawę pada u Microsoftu...
 

Sawatari

Użytkownik
Użytkownik
Raczej zepsuty... a z tą reklamacją to nie jestem pewien na 100% ale chyba całość.

BTW ile dałeś w MM ?
 

Kamil767

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
X360 arcade bez żadnej gry- 599 zł. Teraz są te wyprzedaże do wyczerpania zapasów, więc wziąłem, bo Elite nie dostanę, a nie potrzebuje tego nowego Xboxa z WiFi.

Czyli w pudełku z Xboxem dali zepsutego pada...
 

Sawatari

Użytkownik
Użytkownik
Najprawdopodobniej
dzięki za info :)
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
X360 arcade bez żadnej gry- 599 zł. Teraz są te wyprzedaże do wyczerpania zapasów, więc wziąłem, bo Elite nie dostanę, a nie potrzebuje tego nowego Xboxa z WiFi.

Czyli w pudełku z Xboxem dali zepsutego pada...
W ciagu 3 dni idz z padem do MM i jesli uznaja zepsuty pad, dadza ci nowy pad, wiem ze, czasem trzeba czekać na odprawe reklamacji serwisu okolo tygodnia lub kilku dni. Wez ze soba rachunki paragon.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
weź samego pada + rachunek mowisz jaka sytuacja
może dadzą nowego pada w tem sam dzień 75%
albo reklamacja a tu sie roznie czeka czase wystarczy parę dni a czasem 2 tygodnie;))
 

Kamil767

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
weź samego pada + rachunek mowisz jaka sytuacja
może dadzą nowego pada w tem sam dzień 75%
albo reklamacja a tu sie roznie czeka czase wystarczy parę dni a czasem 2 tygodnie;))

Wiesz, to najpierw zadzwonię czy mam wziąć samego pada czy całe pudło z konsolą włącznie, bo do MM mam około 10 km i nie chciałbym się wlec przez miasto komunikacją miejską 2 raz. Ale dodzwonić się do nich to też problem...
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
ok to najpierw zadzwoń;))
JAK POMOGŁEM TO PODZIĘKUJ;))
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
musz wymienic pada na nowy od reki, jesli nie to oddaj im cala konsole i niech daja cala nowa. Nie zgadzaj sie na zadne naprawy itd.
 

Kamil767

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
musz wymienic pada na nowy od reki, jesli nie to oddaj im cala konsole i niech daja cala nowa. Nie zgadzaj sie na zadne naprawy itd.

Ale to jest regulamin, że w ciągu tygodnia można zwrócić wadliwy produkt który od razu zostanie wymieniony na nowy?
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
Tak!:)
 

Do góry Bottom