1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem z padem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tijs18, Grudzień 28, 2008.

1. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Jakiś czas temu (około 3 dni) pad od x360 zaczął dziwnie mrugać w trakcie gry. Nie jest to ten sam sposób w jaki działa skaner. Do końca nie umiem tego określić ale mam nadzieję, że ktoś z was będzie wiedział o co mi chodzi. Otóż mimo, że pad mrugał gra była możliwe jak się okazało do czasu. Pad już nie mruga ale po 5 sekundach się wyłącza w niemal każdej grze bo kilku reconnectach zaczyna mrugać w tam sam "dziwny" sposób. Co ciekawe w Interfejsie konsoli Pad się nie wyłącza wcale (bawiłem się w nim jakieś 15 min i wszystko było ok) Niestety jak tylko włączę grę cała zabawa zaczyna się od początku. Czy ktoś wie co oznacza to mruganie i co mam zrobić w tej sytuacji?

Edit Doczytałem, że to może być wina baterii. Oczywiście wymieniłem (przełożyłem z drugiego pada, mają jakieś 3 dni) Pad faktycznie mruga nieco rzadziej ale nadal ten sam problem. Co robić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wymień baterie na nowe i powinno być ok.

4. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    spróbuję i mam nadzieję, że pomoże...jeśli tak to baterie strasznie szybko się czerpią;/

5. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Ja mam Energizery i GP w dwóch padach od czwartku katuje Xboxa i mam po trzy kreski baterii ;)

6. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak spr stan baterii??:)

7. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    kłania się instrukcja :) jak wciśniesz środkowy X to wyskoczy okienki i tam będzie pokazany stan baterii

8. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    muszę przyznać, że nie zajrzałem do instrukcji:) także serdecznie dziękuje za inf.

panowie a może lepiej zainwestować w akumulatory? Jeśli tak to jakie polecacie? Pytam ponieważ na allegro trochę jest i boję się, że mogę trafić na podróbkę

9. SkuT

SkuT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Akumulatory szybko Ci padna lepiej juz baterie duracell te najmocniejsze

10. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    SkuT wolne żarty ! Akumulatory DOBREJ firmy trzymają 3x dłużej od tych twoich duracell'i.
    Kup Sanyo Eneloop, albo coś z wyższej półki a będziesz w 100% zadowolony, u mnie trzymają około 2-3 tygodnie codziennej gry po parę godzin.

11. dosiateh

dosiateh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a nie lepiej orginalny akumulatorek z kablem do ładowania??mnie sie juz przynajmniej z 15razy zwróciło to co musiałbym na baterie wydac

12. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    wymien baterie na nowe..tzn najlepiej odrazu zrob tak jak ja zrobil...zakup 4 akumulatorki o duzej pojemnosci i dobra ladowarke..wydatke okolo 50 zl..a szybko sie zwroci..warto....ja mam 2 pady i 8 akumulatorkow...gdyby nie to to na bateryjki bym nie wyrobil

13. Gungrave

Gungrave Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przyznam racje ja kupiłem orginalny akulumator xboxa i działa pięknie a nie kosztuje wcale wiecej niz dobrtej klasy akulumatorki

Wczytywanie...

Poleć forum