1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem z płytami od Ihasa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jaroo11, Grudzień 7, 2012.

1. Jaroo11

Jaroo11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Jestem absolutnie nowy więc proszę o wyrozumiałość jeśli zaprezentuję jakieś braki w kwestiach technicznych :).
    Posiadam Xboxa z LT 3.0 i najnowszym Dashem a poza tym Ihasa 124 B z Lt max (wszystko wgrane jak w poradniku). Jakkolwiek od pewnego momentu mam wkurzający problem z płytami (wszystkie Verbatim 8x).
    Zaczęło się od nagrania Black Ops 2 (zgodnie z tym poradnikiem http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-134487/ ) . Płyta z grą po chwili od uruchomienia przestała działać i wyskoczył komunikat że zanieczyszczona i przetrzyj szmatką i uruchom ponownie. Nie przyniosło to żadnego efektu. Zacząłem próbować inne płyty (nagrane wcześniej tą samą metodą i działające bez zarzutu oraz oryginały) i też nie chciały działać. Na następny dzień zaniosłem do sklepu (mam na wszystko gwarancję łącznie z LT) facet sprawdził, podziałała u niego 1 czy 2 dni i oddał mówiąc, że wszystko ok. Później był Hitman i cała gra po nagraniu działała poprawnie. Problem pojawił się znowu przedwczoraj przy drugiej płycie Mass Effect 3. To samo, nie potrafi odczytać płyty albo pochodzi trochę i wywala albo wywala jak się zmienia płyty w trakcie gry (pierwsza działa ok, drugą nagrywałem 2 razy z opc i bez opc i nic, prędkość zawsze 2.4).
    I stąd moje pytanie co może być nie tak? Inne płyty teraz działają poprawnie i da się grać bez problemu (oprócz Black Opsa 2).
    A druga rzecz to jak próbuję zainstalować którąkolwiek z gier to po chwili grania wyskakuje, że nie można zweryfikować płyty i wywala. Coś robię nie tak? Może coś przeoczyłem w tutorialach?
    Dzięki wielkie z góry za odpowiedź i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Robisz tak skan iso abgx360 z ustawieniem autofix level 3 . Wlaczasz imgburn ustawias nagrywanie, zakladam ,ze ihas ma lt max z id plyty i na takich nagrywasz szybkosc 2.4x przewaznie i dobre ustawienia i nagrywasz. Zaznacz sobie opcje wetyfikacji po nagraniu zeby miec pewnosc ze dobrze wypalona.

4. Jaroo11

Jaroo11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki ale..

Dzięki ale może nie przeczytałeś posta dość dokładnie. Ja to wszystko robię... Wszystko zgodnie z poradnikiem i do tej pory było git. Dzisiaj dodatkowo wywala mi jeszcze pierwszą płytę od tego Mass Effect'a :(

Wczytywanie...

Poleć forum