1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem z RS-proszę o pomoc

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez zomg, Lipiec 5, 2008.

1. zomg

zomg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mianowicie mam konto premium na RS do wtorku wszystko bylo ok,ale teraz pojawily sie komplikacje.Normalnie mam transfer ok 1 MB-900 kb/s ,ale po sciagnieciu kilku partów transfer nagle spada mi na 50 kb/s .Aby transfer byl normalny musze wejsc w opcje i zmieniac server z ktorego sciagam.Wczesniej problem nie wystepował. Może ma ktoś jakieś sprawdzone metody ,aby wszystko wróciło do normy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Odp: Dziwny problem z RS-proszę o pomoc

zmień program do pobierania z Rapidshare, powinno pomóc

4. zomg

zomg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Pobieram firefoxem.Jaki jest dobry program do rapida??

5. WReki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

Najlepszy to RapGet ale narazie niedziała bo rapishare costam pozmieniało... jak narazie zostaje do wyboru tylko RapidShare Manager lub internet download manager... w razie problemów z konfiguracją internet download managera pisz do mnie :p

6. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Nie kupujcie kont premium od tych ************ szwabów! To co RS wyprawia jest nie do zaakceptowania! Zostawiłem dziś kompa na całą noc i ledwo 2 party się ściągnęły, a przy pozostałych pozrywało ściąganie :mad: O tym że transfer to 50 kb/s już nawet nie wspominam! Było wszystko ładnie to musieli pozmieniać, mało tego, nawet nie poinformowali, że mają coś takiego w planach. Mogli chociaż powiedzieć, to bym wziął 512, a tak tylko net mi się marnuje :mad: Dociągam tylko COD2 i przerzucam się na ********, choćby nie wiem co! ******* się ****** RSie!!

7. WReki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

hahaha ty niemasz raczej premium bo tobie download idzie po 50kb/s... sie niedziwie ze rapidshare zrobiło że free user moze maks około 50kb/s pobierac... bo jak tak duzo ludzi zamiast kupic premium to woleli kraść (czyt. pobierac z zmiennego ip za free) ja mam premium i net 1MB i normalnie mi ściąga około 150kb/s nienarzekam... co do zrywania ściągania to często wina programamu do pobierania albo dostawcy internetowego... bo często w nocy zdarza się że robią jakieś konserwacje lub cus i niema wtedy netu...

8. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa

rapget działa tylko trzeba wpisać zamiast swojego loginu numer przypisany do konta premium i wszystko ok

9. WReki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

heh.... lol? za pomocą loginu mozesz sie zalogowac tylko na stronie rapidshare.com .... a do programow zawsze sie uzywa ID (te numerki) i ja tak robie i mi niedziala ;/ dziwne co nie?

10. tajson86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa

rzeczywiście dziwne,a swoją drogą to ciekawe może zależy od dostawcy neta bo ja właśnie ściągam rapgetem jakieś filmy i działa

11. Majcher997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Nie mam i od przed wczoraj juz nigdy mieć nie będe! Takiś mądry to wytłumacz mi to że już kożystam z RS od 2-3 lat, a taką sytuacje miałem pierwszy raz i to zaraz po wprowadzeniu tych (możliwość ściągania ze stałego IP do woli na free user, ograniczenie prędkości dla free userów, liczniki itd.) zmian.
    Nie wiem czy na miejscu jest tutaj wspominanie o kradzieży bo raczej nie ściągasz z RS kopii gier których masz orginał w domu więc się zastanów troche co ty mówisz.

12. WReki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

moze bardziej to zalezy od wersji RapGeta..... jaką masz?

ja sie zastanowiłem o czym "piszę" (nie mówię bo z kompem raczej niegadam..) co do premium to niewiem co wy macie problemy z spadkiem prędkości... przedchwilą specjalnie włączyłem RS Manager aby sprawdzić i od około 30 minut predkość pobierania mi niespada...

13. tajson86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa

rapget 1.41 i zgadzam się mając premium jest wszystko ok nawet limity ostatnio powiększyli do 50 gb

14. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa

limity to chyba pomniejszyli bo mozesz wiecej sciagnac...

15. Majcher997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

No szkoda tylko że moge ściągać z prędkością 50 kb/s (o zerwanych połączeniach nawet nie mówie)

16. WReki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

bez premium ja sciagasz z RS to wtedy on wykorzystuje połowe twoje łącza... a zerwane połączenia to wina programu albo dostawcy internetowego

17. Majcher997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Nie tylko ja mam zerwane połączenia z RSem. Inni free userzy też. Na dodatek co 2s pobieranie staje w miejscu na sekundę i dalej rusza i tak w kółko.
    Nie wykożystuje połowy łącza, tylko jest ogranicznik. Z resztą wejdź na rapidshare.com i sam przeczytaj.

18. WReki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

ehe czytałem... i niewiem co ty tu o premium piszesz żeby niekupowac jak jesteś free user....gdybyś miał premium to by sie skonczyły twoje problemy więc weź nierób offtopu bo to co piszesz (żeby ludzie niekupywali premium) to jest bezsensu... bo niemasz premium i narzekasz na Rs.... jeszcze niewiem po co mi wysłałeś PM żebym ci premium na RS'ie pozyczył, co ty myślisz że ja aż tak głupi żeby każdemu konto pożyczać i tylko czekać aż mnie RS zbanuje albo ktoś mi konto ukradnie ;/

19. Acer4ever

Acer4ever Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tychy

Sory ze wtrące :D Wreki to coś słabo masz, ja na torrentach nawet jesli jest po 10seedow/30peerow mam transfer koło 50-100 :D a jak jest więcej to smiga na 250. RS śmierdzi kupą i nic tego nie zmieni :D

20. WReki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

omg.... jak mam neta 1MB to jak moge mieć większy download niz około 150kb/s?. pędkość downloadu = prędkość internetu : (podzielona) przez 8

RS śmierdzi kupą dla tych którzy niemają premium i nigdy niemieli... tak twierdzicie bo np. zazdrościcie innym że mają premium i że premium niejest za free albo też czytacie to co piszą inni i powtarzacie to po nich... mi to zwisa z czego ty będziesz pobierał... możesz nawet przez gadu-gadu sobie pobierać pliki...

21. Majcher997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Wiem i przeżucam się na ********. Tylko dociągne COD2 (4 doby mi sie już ściąga :mad: ) i ściągne jeszcze z RSa fife 08 bo na torkach nigdzie nie moge znaleźć :'(

Wczytywanie...

Poleć forum