Dziwny problem z wifi haslo hotspot xbox one

ucho333

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytsnie . Czy jest możliwość podłączenia konsoli z wifi jesli wcześniej przy połączeniu wymagane jest wpisanie hasła do wifi? Jak to zrobić? Ma ktos jakies pomysły? Tak by nie kupować routera a by to zadziałało? Normalnie internet działa w telefonie czy laptopie bo wpisuje to haslo i hula a konsola nie widzi tego ze trzeba wpisac haslo i pisze ze nie mozna nawiazac połączenia.Jak macie jakies pytania jak to wygląda to piszcie. Prosze pomóżcie :) Pozdrowionka
 

Kloss

Świeżak
Świeżak
Stwórz punkt dostepowy dla konsoli poprzez tel/komputer po wifi. Inaczej tego nie zrobisz.
 

ucho333

Użytkownik
Użytkownik
Nie mam komputera właśnie a przez telefon chyba sie tak nie da zrobić a dane internet pakietowy drogi strasznie tutaj gdzie jestem. Chyba ze jest jakis sposob żeby to zrobic przez telefon?
 

Kloss

Świeżak
Świeżak
Łączysz swoja komórkę jak napisałeś. Następnie https://support.google.com/nexus/answer/2812516?hl=pl
 

ucho333

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki za odpowiedzi ale nadal nie działa przez tethering usb ale wyskakuje inny komunikat : Nie podłączono Twoja sieć nie jest skonfigurowana. Moze trzeba to skonfigurować jakos ale nie mam pojecia jak . Moze ktos cos doradzi jeszcze? Pozdrowionka
 

Kloss

Świeżak
Świeżak
Łączysz z siecią tą z hasłem po wifi, odpalasz ustawienia/Tathering i punkt dostępu
skonfiguruj hotspot wifi, wpisujesz nazwę sieci, rodzaj szyfrowania i hasło.
Wracasz wyżej i dajesz na włączenie przenosnego hotspotu wifi.
Odpalasz konsolę i łaczysz do stworzonej sieci, na parametrach jakie wpisałeś.


Edit:To tak nie zadziała jednak, potrzebował bys 2 telefonów i miedzy nimi transmisje po bluetooth rzucić. Pierwszy tel do wifki z hasłem, thathering po bluetooth do drugiego i drugi robi punkt dostępowy, lub laptop z wifką i lanem.
 
Ostatnia edycja:

ucho333

Użytkownik
Użytkownik
Mam dwa telefony zrobiłem tsk jak mowiles i przeszlo pierwsze laczenie a pozniej wyskoczył "błąd DNS nie rozpoznaje nazwy serwera usługi Xbox" Odlacz zailanie routera na 30 sekund . Podłącz z powrotem zasilanie . Poczekaj następnych 30sekund i sprawdź ponownie.Co to moze byc ? pozdrowionka
 

Kloss

Świeżak
Świeżak
Mam dwa telefony zrobiłem tsk jak mowiles i przeszlo pierwsze laczenie a pozniej wyskoczył "błąd DNS nie rozpoznaje nazwy serwera usługi Xbox" Odlacz zailanie routera na 30 sekund . Podłącz z powrotem zasilanie . Poczekaj następnych 30sekund i sprawdź ponownie.Co to moze byc ? pozdrowionka
ustaw jakies sztywne dns, np googlowe. 8.8.8.8 zapasowy 8.8.8.4
Moga byc tez pewnie porty zablokowane na ogólnodostępnym necie i tego juz nie przeskoczysz.
 

ucho333

Użytkownik
Użytkownik
Niestety nie działa ale dzięki za chęć pomocy :)
 

Do góry Bottom