1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem z Xbox Live na Xbox One

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Malkey95, Czerwiec 16, 2015.

1. Malkey95

Malkey95 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam od wczoraj dziwny problem. Otóż nie mogę mogę zmienić np. swojej wizytówki w profilu. Chciałem dodać zdjęcie z gry, a jak wchodzę w tą wizytówkę, to po prawej nie mam nic, żadnych moich aktywności. A właśnie.. aktywności.. wchodząc na znajomych po prawej na tablicy aktywności nie pojawiają się np. nowe filmiki moich znajomych, tylko dodania do znajomych. Nie mogę nic udostępnić, bo wyskakuje ciągle błąd itd. Macie też taką sytuacje, czy tylko mi się coś takiego dzieje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDev

TheDev Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Możliwe, że coś się dzieje z połączeniem sieciowym. Czy łączysz się na kablu/wi-fi? Czy zmiany możesz wprowadzić, np. przez stronę xbox.com? Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne konsoli, co wyeliminuje zawieszenia od strony systemu.

4. MattikRO

MattikRO Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzów
    Być może nie masz aktywnego golda, ponieważ ja nie mam i też nie mogę udostępniać filmików, wcześniej gdy golda posiadałem wszystko było ok ;)

5. Malkey95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na kablu, gra przez internet normalnie działa, z łączeniem np. z grupą też jest wszystko ok. Testowałem połączenie na Xboxie One i wszystko pokazywało że jest okey. Zmiany o które akurat mi chodzi nie mogę wprowadzić przez xbox.com. Ogólnie dziwne jest też to, że wchodząc na swój profil, widzę tylko swoje zrzuty ekranu, filmików obejrzeć nie mogę, mimo iż z 4 filmiki na koncie mam. Tak samo u znajomych też mi pokazuje tylko zrzuty ekranu.

@Up. Golda mam jeszcze na 2 miesiące, więc to nie to.

6. TheDev

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wyrzuca jakiś błąd konkretny? Kod? Mimo wszystko spróbowałbym przywrócić ustawienia fabryczne konsoli. Z opisu wynika, jakby jakaś sesja zawiesiła się na serwerze, który obsługuje zapytania dla konta, którym się logujesz. Jeżeli nie chcesz stawiać konsoli od nowa, to spróbuj napisać na czacie do Answer Desk http://support.xbox.com/pl-PL/contact-us (czat po angielsku)

7. Malkey95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam też takie coś, że będąc w głównym ekranie Xboxa One (dobrze to nazywam?) w Znajomi w popularne wsród znajomych zniknęły mi gry w które często z kumplami gram, np. GTA V czy Fifa. A pokazuje że nie ma żadnych gier, albo pokazuje jakąś jedną, i w którą tylko jeden znajomy grał. I będąc na moim koncie dając krzyżakiem w prawo jest 'Popularne wśród znajomych (ostatnie 10 dni) to pokazuje że ty i twoi znajomi w nic nie graliście ostatnio. Dziwne to jest.. ; / A co do przywrócenia ustawień fabrycznych to trochu lipa, bo mam 5 gier zapisanych, i potem je wszystkie instalować na dysk, i ściągać aktualizacje.. to by trochę potrwało. Cholera, nie wiem o co może chodzić. Tak nagle zauważyłem ten błąd, i do teraz mnie męczy. Ty Dev nie masz czegoś takiego?

EDIT:
    Z opisu wynika, jakby jakaś sesja zawiesiła się na serwerze, który obsługuje zapytania dla konta, którym się logujesz
    - Mam to rozumieć tak, że to może być błąd Microsoftu, i że mogę tylko czekać, aż to naprawią?

8. TheDev

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie. Coś podobnego obserwowałem wczoraj, kiedy był najwyraźniej jakiś problem z serwerami po E3, bo nie uruchamiały się aplikacje typu Twitch i konsola dziwnie się zachowywała wyrzucając różne błędy podczas poruszania się po menu, ale jeszcze chwilę temu jak grałem przez sieć, to wszystko było ok.

9. Malkey95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurde.. to nie wiem już co mam robić. To jest dziwne, że tylko ja mam taki problem, i pojawił się w sumie znikąd.

Hmmm.. i jeszcze bardziej dziwnie. Wszedłem w znajomych i na tablicy po prawej pokazuje mi aktywności dotyczące filmików itd. Ale jak już wejdę na swój profil to pokazuje tylko aktywności z dodawaniem do znajomych (mimo iż godzinę temu stworzyłem klip. )

10. TheDev

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Z tego, co piszesz przypomina mi to problemy po stronie serwerów. Odczekaj do jutra i zobacz, co się stanie. Jeżeli nie pomoże, to polecałbym reset fabryczny konsoli albo telefon do obsługi technicznej Xbox.

11. Malkey95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Obyś miał rację. Poczekam do jutra, i zobaczę co będzie. Dzięki za chęci pomocy. A tak btw. Znasz jakiś numer albo jakiś link do polskiej pomocy technicznej Xboxa/Microsoftu. Bo jakiś nie widzi mi się ew. rozmowa na czacie lub przez komórkę w obcym języku. : D

12. TheDev

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie ma sprawy! Jasne. Zadzwoń pod numer: 22 5941999 (wsparcie telefoniczne jest w języku polskim).

13. Malkey95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wygląda na to, że problem sam się jednak rozwiązał. Dzięki jeszcze raz TheDev. :)

14. TheDev

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cieszę się, że działa :) Najpewniej były to więc problemy po stronie serwerów.

Wczytywanie...

Poleć forum