1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem z xbox live!!! Proszę o pomoc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez aaaqqq111, Październik 12, 2009.

1. aaaqqq111

aaaqqq111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dostałem od kumpla konsole do sprawdzenie bo u niego nie chodzi xbxo live ??

u siebie podłączył wyskoczyło że trzeba aktualizować zaktualizował do najnowszej wersji Dasha i tyle widział live ???

sprawa jest o tyle dziwna że już długo szperam i nic sensownego nie znalazłem więc proszę o pomoc!!!!

jak testuje połączenie to: XBOX 360 ---OK!---> SIEĆ ------ OK! ----> INTERNET ----Tu WYSKAKUJE BŁĄD------>XBOX LIVE

stan błędu to:

W: 0000 - 000B
    X: 0000 - F001
    Y: 20A8 - 48E0
    Z: 0000 - 0000
    ID: FFFF - FFFF

taki kod niby oznacza : "Not Banned \ NTSC | Ethernet"

xbox 360 jest podłączony do liveboxa Neostrada 1MB mój wcześniejszy (teraz juz zbanowany) xbox podłączałem bez rzadnych ustawień wszystko automatycznie i śmigało a tu nbie śmiga prosze o POMOC;-)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mistrzoo191

mistrzoo191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    K-ce
    Mam ten sam błąd, nawet go już tutaj opisywałem ( http://xboxforum.pl/showthread.php?t=25129 ) I chyba narazie nic tego nie zmieni .jutro powinna do ,mnie dojść karta sieciowa do podpięcie do kompa (czyli będe sie bawił w inne sposoby dostania live) to moge napisać czy wogóle nie bedzie możliwości neta z tym błędem .
    Jeszcze mi powiedz, Twój kumpel kupił nową czy używaną ?

4. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Spróbuj wyłączyć zaporę.

Wczytywanie...

Poleć forum