1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem z xboxem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez satori, Październik 17, 2013.

1. satori

satori Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mianowicie, kupiłem wczoraj nową gre na xboxa 360 i po uruchomieniu gry mam czarny ekran i nic więcej. Gdy chce zainstalować grę na dysku to przy około 40% postępu pojawia sie komunikat o rysach na płycie która jest czysta i wyjmowana 3 razy. Na xboxie mam nowe oprogramowanie ściągane dziś z internetu a gra była testowana u znajomego i działała. Najdziwniejsze że inne gry które posiadam działają. Problem z napędem czy może coś innego ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jak dla mnie laser napedu jezeli u znajomego dziala a u ciebie nie to laser juz nie daje rady po malu

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

4. Viper321

Viper321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokładnie jak kolega wyżej już wspomniał to laser.. idź do serwisu wymiana nie jest droga chyba że się znasz trochę na tym to mozesz spróbować podkręcania lasera ale ogólnie nie polecam :)

5. onlinerxd

onlinerxd Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zgadzam się z dwoma kolegami ;) to może być wina lasera.

6. satori

satori Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To robi aż taką różnice jak odpalam gre ? Bo np. w Forze i inne gry moge grać normalnie.

Wczytywanie...

Poleć forum