1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oldsnake007, Grudzień 28, 2012.

1. oldsnake007

oldsnake007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !
    Na wstepie chce was zapoznac z problemem , zaczne od poczatku. Moja konola x360 (core , LT 2.0) chodzi ladnie i pieknie , kopie zapasowe rowniez dzialaja swietnie , lecz kiedy przychodzi czas na nowe gry np. Resident Evil 6 czy Batman Arkaham City pojawia sie problem (wyczysc plytke szmatka , czy nie mozna odczytac dysku). Mankament polega na tym , ze takie gry jak Battalefield 3 , Batman Arkaham Asylum dzialaja bez zarzutu , na innej konsoli. Porzyczam gry od kumpla , ktory ma wgrane LT 2.0 i wersje Arcade. Kopie zapasowe u niego dzialaja swietnie , szybko sie wczytuja itp. Dodam jeszcze , ze gry ktore chcialbym odpalic na moim X'ie sa nagrywane na LT 2.0. programem ''Xbox Backup Creator''.
    Pytanie: Dlaczego na konsoli ziomka (Arcade , LT 2.0) dzialaja nowe gry , a na mojej konsoli nie dzialaja ?

Pozdrawiam
    Snake

2. Lotnik421 Xbox One

3. majster323

majster323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie ma Kolega czasem napędu Hitachi ?

4. oldsnake007

oldsnake007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy Kolega ma naped Hitachi ? Nie wiem , kwestia czasu zeby sie dowiedziec , napisze za jakis czas.
    Od czego zalezy ten naped ? Jest jednym z najlepszych ?
    Dodam jeszcze , ze ja posiadam naped Hitachi-LG (poznalem po talerzu).
    Dash: 2.0 15574.0

5. majster323

majster323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No to w takim razie gry koniecznie muszą zostać nagrane IHASem. Przynajmniej te XDG3. Na forum dużo jest postów na ten temat.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum