1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ShaybusPL, Październik 11, 2013.

1. ShaybusPL

ShaybusPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Witam brać ponownie. Nowy problem nowe pytanie. Więc zaczynam problem jest następujący podlączam konsolę przez filezillla aby przerzucać gry. Problem jest następujący od 8 października wrzucam kolejne gry, ostatnie we wrześniu i właśnie w październiku katalogi zrobiły się jakieś dziwne zawsze była nazwa gry lub numer w katalogu content. Teraz najpierw mam np 10 października 2013 prince of persia. Byłoby wszystko pięknie gdyby nie to, że nie mam dostępu do tych katalogów z października nie mogę ich otworzyć są jakby zamknięte a chce wrzucic sobie spolszczenie do assasyna i lipa. Jakieś pomysły? Poprzednio było ok teraz sam nie wiem co to.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 osoba to lubi.
  4. ShaybusPL

ShaybusPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Dzięki wielkie pomogło. Ciekawe tylko czemu od października nagle filezilla przestała działać...

5. Toto

Toto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki, mi również pomogło. Tylko że w totalcommanderze gra kopiuje się godzinę a w FileZilla kilkanaście minut, wie ktoś może dlaczego? ( Komputer podłączony kablem do routera i konsola również)

Wczytywanie...

Poleć forum