1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez encepence, Lipiec 31, 2014.

1. encepence

encepence Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam pewien problem odnośnie chodzi o to że ściągnąłem demo f1 z xbox live po włączeniu zrobił się czarny ekran i nic nie można zrobić jak próbuję wejść w interfejsa głównego to konsola się zawiesza. Wyłączam i włączam konsole wszystko wygląda jak normalnie tzn logowanie w xboxlive mogę ściagać dema chodzić po całym menu ale jak chce cokolwiek włączyć robi się to samo nie odpala nawet z płyty gry czy nawet aplikacje nie działają. Konsola nie jest przerabiana i nie widziała nigdy pirata jest jeszcze na gwarancji więc zastanawiam się nad oddaniem tylko czy to nie jest jakaś pierdoła którą mogę sam naprawić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. 2nel

2nel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Sugeruje skontaktować się z oficjalnym działem support na stronie XboX - są bardzo pomocni :)

Pozdro,
    2

4. RyyCo

RyyCo XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hachioji, Tokyo, Japan
  5. encepence

encepence Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Już wszystko się wyjaśniło samo, wcześniej miałem nie zamkniętą inną grę która wykorzystywała kinekta, nie wiem jakim cudem się sama nie zamokła, bo konsola była wyłączana ze 4 razy przy opisanym wcześniej problemie. Po 2 dniach odpaliłem konsolę i powiedział że zamyka grę i wszystko działa.

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na drugi raz poczytaj regulamin odnośnie nazywania tematów, bo powinien być warn ....

Zamykam, skoro wyjaśnione.

Wczytywanie...

Poleć forum