1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez zaton94, Grudzień 16, 2009.

1. zaton94

zaton94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam taki problem :d pogram chwile i gra sie zwiesza :d nic nie idzie zrobic pomaga tylko restart konsoli ;d co mam robic ? czy to kolejny jakis szajski błąd w xboxie ? z gory dz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przetestuj kilka gier i zobacz czy tak samo się dzieje.
    Może być źle wypalona płyta lub początki psucia się konsoli.
    Napisz coś więcej. Czy konsola przerobiona, na jakich płytach gra wypalona czy może oryginalna płyta.

4. zaton94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    100 % oryginal patrzylem na kilku grach

5. livingfear

livingfear Guest

albo płytka porysowana i dlatego te zwiechy konsoli lub też napęd już Ci wysiada i trzeba go zmienić.

6. Outroduce

Outroduce Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Niestety, tez tak mialem. Okazalo sie, ze laser jest przegrzany ;/

7. zaton94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No niestety nie trafiacie panowie ;d rok temu był 3 rod i powtorzył się ;d konsola juz u "majstra" ;d temat można zamknąc

8. janasa

janasa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ba,powiem wiecej,mi się zawiesza po pirackim ataku microsyftu na Mój sprzęt!!

9. Szemron

Szemron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tez tak mam kilka razy, a kupilem Xboxa tydzien temu :p

10. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hmm tez tak mialem kilka razy, podczas odczytu z plyty jak i z HDD. XBox to taki jakby komputer wiec tez ma prawo sie wieszac od czasu do czasu wiec dopoki sie to nie dzieje zbyt czesto mysle ze niema sie co martwic

11. fojtas

fojtas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wodzisław Śląski
    witam mam kilka pytan po pierwsze czy na xbox 360 bez przerobki mozna odtwarzac filmy nagrane z komputera na plyte dvd ?? Jeśli tak to gdy proboje wlączyć film z takiej plyty do wyskakuje mi jakies błąd ze nie mam jakiejś aktualizacji czy coś i ze mam sie zalogowac na xbox live ?? Kolejne to jak sie zalogować na xbox live krok po kroku bym prosił ?? Czy warto robić przeróbke?? Czy po przeróbce trace gwarancje??

12. FireBall

FireBall Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam mam kilka pytan po pierwsze czy na xbox 360 bez przerobki mozna odtwarzac filmy nagrane z komputera na plyte dvd ?? TAK
    Jeśli tak to gdy proboje wlączyć film z takiej plyty do wyskakuje mi jakies błąd ze nie mam jakiejś aktualizacji czy coś i ze mam sie zalogowac na xbox live ?? ZEBY POBRAC KODEKI
    Kolejne to jak sie zalogować na xbox live krok po kroku bym prosił ?? WCHODZISZ W PROFIL, BIERZESZ DOLACZ DO XBOX LIVE I DALEJ WG INSTRUKCJI WYPELNIASZ (ZMIEN OPCJE REGIONALNE NA BRYTANIE)
    Czy warto robić przeróbke?? TERAZ NIE
    Czy po przeróbce trace gwarancje?? TAK

Wczytywanie...

Poleć forum