1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mily27121993, Czerwiec 23, 2010.

1. mily27121993

mily27121993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!
    Mam dość dziwny problem i liczę na to iż ktoś powie mi co mam zrobić w takiej sytuacji. Jeśli gram w jakąś grę z płyty(bez instalacji na dysk) chodzi ona bez problemu nie wyskakują żadne błędy, lecz gdy właśnie ją zainstaluje no to wtedy oczywiście wszystko chodzi płynniej tylko na przykład grając karierę w FNR 4 przed walką wyskakuje błąd z czytaniem płyty (mimo że gram z dysku, jak gram z płyty tego problemu nie ma) to robię to co mi zalecają czyli czyszczę płytę, resetuję xboxa no i znowu ten sam błąd. Walka dopiero się włączy gdy skasuję grę z dysku i zagram z płyty, lub ponownie ją zainstaluje, lecz ponowna instalacja wiele nie pomoze bo błąd wyskakuje ponownie przy którejś z kolejnych walk. A trochę głupio grać z płyty bo wszystko wolniej się ładuje oraz napęd głośno chodzi.
    Proszę o pomoc bo nie wiem co to się stało, podejrzewam, że może coś z dyskiem twardym...

Wczytywanie...

Poleć forum