1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dziwny problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matoolekm, Wrzesień 26, 2011.

1. matoolekm

matoolekm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Zakupiłem na allegro konsolę, z poprawionym chłodzeniem i z dodatkowym wiatraczkiem. Według sprzedającego w momencie wysyłki konsola była sprawna, ale po dotarciu do mnie pierwsze co zobaczyłem po jej uruchomieniu to 3 czerwone diody i z tego co wyczytałem w internecie i zrobiłem według instrukcji to kod błędu to 0102. Moje pytanie brzmi, czy jest to możliwe, aby konsola była rzeczywiście sprawna przed wysyłką, a u mnie nagle "umarła" ?
    Czy jest jakiś prosty sposób, bez jakiegoś trudnego grzebania w środku, na naprawę tego błędu ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. procontrol2

procontrol2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest to mozliwe zeby padła w momencie podłączenia u Ciebie ale sądze ze sprzedający zrobił Cie w balona !! W serwisie moga to naprawic !!

4. matoolekm

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki za szybką odpowiedź, wydaje mi się jednak, że aż takim pechowcem nie jestem więc winą obarczam sprzedawcę i będę w takiej sytuacji starał się o zwrot moich pieniążków, bo nie po to płaciłem za "sprawną" konsolę, aby teraz ją naprawiać, chyba że jest to tania naprawa, ale jednak z tego co wyczytałem to wynika, że 100-150 złotych to minimum.

5. OrangeMan

OrangeMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Biestrzykowice
    Ja bym na twoim miejscu poprosil o zwrot pieniedzy i uzbieral kase i kupil xboxa 360 nowego z jakiegos sklepu (na allegro) a jak masz wiecej to idz do media i cena nie sa o wiele wieksze ale wiesz ze dziala i jest nowka.

6. matoolekm

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tutaj mi się udało na allegro zakupić za ok. 200 złotych, zatem za tyle nie kupię nowego xboxa niestety, a jeśli mam wydać 700-800 złotych to już bym wolał jednak PS3, a przy takiej ofercie jak mi się trafiło, kupić "sprawną" konsolę to po prostu mi to odpowiadało, tym bardziej, że ma jeszcze poprawione chłodzenie to nawet myślałem, że zrobiłem dobry biznes, ale jak widać byłem w błędzie. Spróbuje się teraz dogadać ze sprzedawcą, ale coś czuję, że jednak trzeba będzie wyłożyć pieniążki i samemu naprawić

7. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Takie są efekty kupowania konsoli za 1/3 ceny...

8. matoolekm

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Napiszę może coś co się nie spodoba, ale wieki temu kupiłem za jakąś 1/3 bądź 1/4 ceny ps2 (tak udało mi się wylicytować) i do tej pory świetnie mi służy i nie mam z nią najmniejszego problemu, a takie są efekty kupowania słabej konsoli jaką (pod względem wytrzymałości, nie gier itp) bez wątpienia jest xbox 360. bo z tego co zacząłem dziś czytać to nie jest to jedynie mój problem, ale chyba co 3 nabywcy tej konsoli ;)

9. matoolekm

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprzedawca się upiera, że konsolę testował tuż przed wysłaniem i twierdzi, że to może być wina poczty. Sprawę załatwiłem w ten sposób, że za połowę ceny naprawy zapłacę ja, a za drugą połowę on, myślę, że nie jest to najgorsze rozwiązanie bo za jakieś 250-270 złotych wyjdzie, że będę mieć konsolę.

10. kamilradom1910

kamilradom1910 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zawsze możesz spróbować nareperować. Tylko z tego co wiem Rrod może powrócić po jakimś czasie. Ważne żeby było zrobione to profesjonalnie w serwisie. Osobiście polecam Ci elektronicznego czarodzieja. Poszukaj sobie na allegro. A co zakupu z allegro to sam miałem podobny problem. Konsola mi przyszła. Była z jtagiem. Pochodziła z godzinę i najpierw zaczęły się artefakty a nazajutrz już się nie włączyła. Od razu RRod :) Z tym że u mnie sprzedający był uczciwy i oddał mi całą sumę łącznie z wysyłką.

Wczytywanie...

Poleć forum