1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny przypadek z LiteOn 9504 (DG-16D4S)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mario1500, Kwiecień 6, 2012.

1. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Witam.
    Mam taką małą ciekawostkę, mianowicie wczoraj robiłem klientowi Slimkę z napędem 9504. Wszystko robiłem tak jak być powinno: klucz - drill - odblokowanie - wgranie FW - blokowanie, wszystko według przykazań :) (w związku z tym iż jest to napęd 9504 wgrałem LT o oznaczeniu 0225u tak jak zawsze w tych napędach). Składam wszystko w kupę uruchamiam konsolę, wkładam giere i już widzę że cosik nie tak (brak ikony gry), wkładam oryginała - odtwórz DVD ? Oczy wylazły mi z orbit zrobiłem już sporo Slimów i nie był problemów. Rozkładam ponownie i podmieniam inny napęd (0401) by sprawdzić czy KEY został poprawnie wyciągnięty - wszystko działa na innym napędzie, więc KEY poprawny. Więc biorę lupę w dłoń by sprawdzić odwiert - frez ledwie doszedł do pierwszych ścieżek. Widząc to postanowiłem jeszcze raz wgrać FW w Dosie (być może coś się w JF "przytło"). Efekt ten sam :( Pomyślałem że uwaliłem napęd, więc postanowiłem wgrać FW o nr 0225 (bez "u"). Składam wszystko, wkładam płytę i ..... DZIAŁA :D oryginały jak i kopie zapasowe śmigają bez problemu.
    Może się bez sensu rozpisałem, ale może się komuś to przyda. Zawsze jak miałem napęd LiteOn 9504 wgrywałem LT o nr 0225u i wszystko śmigało, a ten napęd był jakiś inny i pracował na 0225.
    Jeśli ktoś miał już taki przypadek, albo wie o co chodzi to proszę o wypowiedź. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    z 9504 robi się po nowszym dashu 0272:)

4. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    no właśnie mnie wyskoczyło w JF że napęd to 0225 a nie tak jak ty piszesz 0272

5. kacper000777

kacper000777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opolskie
    mam ten sam napęd i wlasnie raz z ciekawości wgrałem z 0225 z u i to samo a bez u wszystko git :)

6. Azazel0603

Azazel0603 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Puławy
    Ja mam cos takiego...
    Kupilem dzis konsole po atrakcyjnej cenie naped 0225 z mysla ze ja sprzedam z zyskiem...
    I niby wszystko jest OK bo odblokowalem ja sputnikiem. Teraz test i wszystkie gry dzialaja ale te XGD3 niektore sie wieszaja a jedna wcale nie odpala :( na innych napedach te DVD hulaja bo uzywam ich do testow...
    Nagrywam ihasem x4 a wgrane jest LT 3.0 moze laser jest juz stary? czy cos innego?
    Jakies sugestie?

Wczytywanie...

Poleć forum