1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny przypadek zwiazany z ap25 na becie nowego dasha na 360. Pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HiCZoK, Listopad 9, 2010.

1. HiCZoK

HiCZoK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!
    Sytuacja wygląda tak:

Zainstalowałem sobie wersje BETA dasha 12581 poniewaz według moich (błędnych) poszukiwań AP2,5 zostało załączone dopiero od wersji 12606. Wiec to 12581 było ostatnią "oficjalną" betą która była jeszcze czysta.

Informacje te zaciągnąłem z amerykańskich forów - Tutaj jak byk piszecie że od wersji 12581 jest klapa ;)

W każdym razie. Wszystko gitas. Odpalam kopie fableIII i oczywiście błąd. "Disc unrecognized" wywala gre... spisuje serial konsoli oraz wartość X:... Wrzucam do Xval 2,0 - No tak. Konsola "failed ap25 challange". No dobra. Jestem oflagowany do bana. Ale to mnie nie martwi bo i tak xbl nie używam. Próbuje więc inne nowe gry (castlevania) i wszystko działa super. No i tutaj przychodzi zaskoczenie. odpalam ponownie FableIII i działa!. Działa już za każdym razem.

Jak to możliwe? Skoro nie powinien. Mam 1.61LT (tak mi się przynajmniej wydaje). Elite120 kupiony gdzies tak na początku roku.
    Czy może pełna blokada następuje dopiero od 12611(oficjalny dash)?

Jak myślicie. Skoro mimo że nie przeszedłem ap25 ale fableiii działa, to mogę zainstalować w końcu oficjalnego dasha? czy lepiej zostać na tym?

dzięki. Troche się rozpisałem ale tak najłatwiej mi się wytłumaczyć:p

2. Lotnik421 Xbox One

3. HiCZoK

HiCZoK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. HIF PL

HIF PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    I za każdym razem po zmianie gry na inną, odpalasz Fable III? Jednak jak bym się wstrzymał z aktualizacją. Póki gry nie wymagają najnowszego dash'a, nie widzę sensu.

Wczytywanie...

Poleć forum