1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny rod nie da sie naprawic? Pomoc

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez sebavandilero, Styczeń 15, 2009.

1. sebavandilero

sebavandilero Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem bo od dluzszego czasu mam 3 czerwone diody w xboxie. Tydzien temu wyslalem do serwisu z allegro wszystko fajnie dnia w ktorym dostali xboxa pisza ze jest juz naprawiony super spoko ale juz na drugi dzien pisza ze jest problem z xboxem mianowicie przed skreceniem wszystko dziala jak nalezy ale juz po skreceniu znowu rod. Poprosilem zeby jeszcze raz sprobowali naprawic i naprawili tylko ze znowu po skreceniu rod. I w tym wlasnie sek. Czy juz mam po konsoli pisali ze tak i ze sie pierwszy raz z czyms takim spotkali, i nie wiem czy ja tylko jako jedyny mialem taki problem ze po naprawie caly czas rod nie wiem moze mam fizycznie uszkodzonego xboxa no ale pomyslcie ze jest naprawiony chodzi bez zazutow a po skreceniu rod. Jesli wiecie co jest grane i czy da sie naprawic powiedzcie prosze!

2. Lotnik421 Xbox One

3. CHAST

CHAST Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Co to za serwis ??
    Czytałeś opinie innych klientów ?
    Może to ten serwis co jest opisywany w innym wątku tu na forum ? Jeśli tak to masz pecha

4. sebavandilero

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nazwy serwisu nie moge podac ale oczywiscie powiedzieli zebym sprzedal tego xboxa na allegro jako zepsutego ze zadnych sladow po naprawie nie ma. Ale czy inne serwisy moga te usterke naprawic. Jesli xbox chodzil a potem mial roda i jeszcze raz to chyba fizycznie nie byl rozwalony jak myslicie? Ja oczywiscie pobawie sie w wysylanie xboxa do innych serwisow ale czy to ma sens jesli i tak dowiem sie ze sie nie da go naprawic? :eek:

5. S3Bols

S3Bols Guest

sprzedaj im za 100zł oni naprawia i opchną za 700 zł ;) daj się nabrać ;) bądź naiwnym głupkiem

No to nie skręcaj xbox jaki masz problem. Musi być skręcony ? bez budy tez będzie fajno ;D

6. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To nie serwis tylko jakiś pic na wode. Robią ci zwykłego X-clamba a kiedy dociągną płyte torxami to zaczyna puszczać. Standardowe. To oszuści nie serwisanci. Serwis Rooda polega na ponownym przylutowaniu GPU lub CPU na nowych ołowiowych kulach. Nie wieże że po tym zabiego złpiesz rooda.

7. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Dlaczego nie?

8. sebavandilero

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli myslicie ze inny serwis pomoze rozwiazac ten problem? I możecie podac jakis serwis ( ale bardziej profesionalny) taki ktory wie co robi i tym sie zajmuje od lat bo na allegro to moga siedziec dzieci majace 10lat.

9. Nefarod

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Ten serwis do którego oddałeś konsolę mógł ci ją spieprzyć na amen. Żądam podania nazwy serwisu!

10. sebavandilero

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra serwis sie nazywal Add System na allegro mial aukcje. Mowili ze sie zajmuja tym od lat i rozszezaja swoja dzialalnosc na cala polske nie tylko na ich miasto. Powiedzieli ze pierwszy raz spotkali sie z czyms takim. Mieli 20 komentarzy 0 negatywow a komentarze czesto o tresci " super konsola sprawna dziala jak nowa" ale tez byl jeden komentarz ktory mnie zaciekawil " konsola nie naprawiona chociaz szybko odeslana - polecam" niestety tak bylem zapatrzony (niska cena 95 zl co teraz wiem ze to za malo) tak chcialem naprawic xboxa bo to cale moje zycie, nie poto kupowalem 50 calowke zeby teraz ogladac tylko tv.

11. Nefarod

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
  12. chomik01

chomik01 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    legnica
    Ja myśle że to może coś z pasta termo ........ zapomniałem zazwy że jest ona na krańcu odklejenia sie i gdy konsola jest bez obudowy ma chłodzenie a z obudową wiatraczki nie działają i procesor sie odkleja i dupa nie ma chłodzenia. Ale to są tylko mje przemyślenia nie jestem pewny na 100%

Wczytywanie...

Poleć forum