1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dziwny rrod

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Biesek, Lipiec 30, 2011.

1. Biesek

Biesek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Gram sobie w btfbc i gra mi się wyłączyła i zaczęły sie świecić 3 czerwone diody. Wyłączyłem konsole, włączyłem ponownie i konsola działa. Ktoś miał taki przypadek ?
    mam xbox 360 arcade jasper czy jest możliwy rrod na tej konsoli ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Matex08

Matex08 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zamość
    możliwy jest na każdej, pewnie coś było z prądem dlatego konsola pokazała rroda a teraz dalej znowu działa. Miałem to kiedyś :p

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Możliwe, że się przegrzała. Nie martw się, miałem coś takiego z rok temu i wszystko działa do tej pory.

5. Sniechu

Sniechu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Możliwe, że kabel od zasilania na chwilę się poluzował (nie ten podłączony do konsoli, tylko do zasilacza). Też tak kiedyś miałem.

6. Grom

Grom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Wcisnij mocniej kabel do zasilacza i konsoli i najlepiej niech stoi nierochomo, bo on latwo wychodzi a jak wyjdzie choc ciutek to wlasnie tak jest, jak bedzie 3rrod po zepsuciu to beda ci swiecic jak jakas karetka, a tak sie tylko pala 3 lampki ja to mialem dosc czesto, teraz na tasmie trzyma sie zasilacz i juz ok ;p

7. Biesek

Biesek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    uff. Dzięki bo już się obawiałem ze się przegrzała konsola, A z kablem miałyście racje bo nie był do końca wciśnięty i ten niby rrod tylko się świecił a nie migał. Dzieki

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Spadek napięcia :) i tyle.

9. KamiLLLLCR7

KamiLLLLCR7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jespery tak mają. Jak są już gorące to się wyłączają a potem konsola normalnie chodzi . np. jak bys mial xenona pograłbyś jeszcze pol godziny ale potem już byś go nie odpalił .

10. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Jak miałem falcona to raz na pół roku wywalał rroda, ale zawsze był to niedopięty kabel zasilający przy konsoli :)

Wczytywanie...

Poleć forum