1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny sposób prowadzenia forum.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TheRamzes, Kwiecień 6, 2010.

1. TheRamzes

TheRamzes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Witam, chciał bym poruszyć pewną kwestie, ponieważ nie bardzo rozumiem sensu działania tego forum. Nie wiem czym to jest spowodowane, może nowi moderatorzy, którzy zostali wybrani niedawno chcą się pokazać z jak najlepszej strony czy może rozdają warny na prawo i lewo, żeby zachęcić do "wspierania" datkami forum? Nie wiem... Kontynuując moje przemyślenia chciał bym aby ktoś mi wytłumaczył jedną kwestie, mianowicie dziś wyszedł nowy dashboard. Był prawie od południa nowy temat "Aktualizacja już dostępna!!!!!" w którym większość osób pisała i pytała o wszystko czego nie wiedzieli itp. Był w miarę porządek w dziale. Temat został przeniesiony oraz przyklejony do działu aktualności - OK tak powinno być. Ale ktoś mądry stwierdził ze jest tam śmietnik i zamyka temat. Wiec nowi którzy chcą się czegoś dowiedzieć zakładają nowy temat za co dostają ostrzeżenia oraz dosadnie jest im pisane ze robią burdel na forum. I tu moje pytanie GDZIE taki ktoś ma napisać ? Wiem ze wiele kwestii jest już omówionych w ww. temacie ale czy chciałoby się komuś czytać kilkadziesiąt stron w poszukiwaniu jednej rzeczy? Nie zapominajcie od czego jest forum! Aby pytać i odpowiadać! Kwestia myślę warta przemyślenia.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

Tematy lądują w koszu gdyż,jest ich wszystkich związanych z dzisiejsza aktulizacją dziesiątki!
    Dopóki użytkownicy będą zakładać tematy dotyczące tego samego problemu,zamiast napisać post w istniejącym już temacie,dopóty będą warny.(Nie chodzi o datki na forum za odpokutowanie ostrzeżeń,a porzadek!)

Wiesz o tym,że za nie szukanie i pisanie o tym samym po raz setny,są stosowne warny?
    Forum nie jest tylko po to aby pytać i odpowiadać ale i po to aby użyć opcji
    SZUKAJ!!!.

4. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    zapewne dostane warna ale... zgodzę się w połowie z TheRamzes. Można było nie zamykać tamtego tematu, jednak popatrzeć na to ze strony modow sam bym postąpił identycznie :) Lecz czy nie lepiej było by zrobić FAQ odnośnie najnowszej aktualizacji zamiast sypać warnami na lewo i prawo ?? co do wyszukiwarki na forum to nie działa tak jak powinna, raz chciałem coś po przez nią znaleźć i jedno jest pewne szybciej się znajdzie szukając na piechotę. Pozdrawiam.

5. TheRamzes

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Dobra są dziesiątki ale zastanawiacie się dlaczego? Piszecie, było, było, było... A nie zostawicie ani jednego tematu związanego z dana rzeczą w tym przypadku dashem aby można było się tam zapytać, wolicie syf w działach niż w jednym temacie. Tak mi się wydaje. Jeśli byłby choć jeden temat i do niego odsyłani ludzie byłby w dużej mierze porządek.

6. livingfear

livingfear Guest

Oj bzdury piszesz takich tematów gdzie mozna by sie zapytać o nowy dashboard jest zostawionych na forum więcej niz jeden i dwa.
    Ale co tu pisać,jak się nie szuka ,to się tego nie widzi.

Pieter029
    Za wyrażanie swojej opinii chyba jeszcze nikt warna na forum nie dostał:DD
    FAQ
    bedzie niedługo.

7. TheRamzes

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Ech... a Wy dalej uparcie twierdzicie swoje i próbujecie szukać winy tylko w użytkownikach. Tak to my nie umiemy szukać, tak to my nie jesteśmy kulturalni w ogóle jesteśmy nie potrzebni. No nic bawcie się w to dalej ja już podziękuje. Idę POSZUKAĆ czy da się usunąć konto.

8. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    TheRamzes pozwól że wytłumaczę Ci sytuacje które w moim krótkim stażu moderatorskim na tym form spotkały.

Miałem już sporą grupę delikwentów którzy deklarowali mi jak bardzo szukali itd. a tak na prawdę nie robili nic, bo podawałem im dokładny czas znalezienia odpowiedzi na nurtujące ich pytanie która była już na forum poruszana.

Wchodząc w ten temat byłem pewien jego treści- kolejny obdarzony warnem niezadowolony człowiek. Wiesz wcale nie wydaje mi się, że stajesz po stronie "pokrzywdzonych" a jedynie wyładowujesz swój żal, proszę Cię (za przeproszeniem) nie podcieraj sobie tyłka innymi użytkownikami bo to jest nie kulturalne.

Ostatnio modne stało się narzekanie w tym dziale na modów, szczególnie tych nowych, bo znalazło się paru do bicia, bo są nowi.

Piszesz, że wolisz syf w jednym temacie zamiast na calym forum, ale z kolei piszesz też że nie chce Ci sie przeglądać tych wszystkich stron, obrażasz w tym momencie każdego użytkownika który dał odpowiedź potrzebującym, który się wysilił i chciał być pomocny.

Jeszcze na dodatek zachowujesz się jak kilkuletnie dziecko, grożąc (!?) odejściem z tego forum, albo jesteś facet albo faja, miej chociaż troche honoru. ŻADEN moderator nie potrzebuje się wykazać, bo nikt tu się życiowo nie realizuje, a po prostu pomaga forum być bardziej przejżystym. Mówienie w ten sposób o osobach poświęcających swój czas dla użytkowników (tak, my jesteśmy dla was, nie dla nas!) jest po prostu brakiem albo rozeznania czym jest praca moderatora, albo braku kultury.

Na przyszłość zastanów się Ramzes zanim coś napiszesz, moja prośba, niech będzie to merytoryczna wypowiedź, a nie wywód żalu.

9. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    szukajka na forum gówno szuka,przecietny uzytkownik wpisuje hasla ktore czesto padaja na łamach tego forum a nic sie nie znajduje.Dlatego jest tak jak jest.

10. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Dlatego polecam, wpisać w google zapytanie z dopiskiem xboxforum ;)

11. TheRamzes

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Wyobraź sobie, że to ostrzeżenie które dostałem wczoraj mało mnie poruszyło. Nie mam do nikogo za nie żalu. Jeśli myślisz, że chodzi tu o głupie ostrzeżenia to szczerze Ci współczuje. I napisał bym to nawet jak bym go nie dostał. Nie chodzi mi o innych użytkowników nikogo nie bronie co mnie obchodzi ze inni dostają warny chodzi o samo działanie forum i moderatorów. Narzekają na użytkowników a sami stwarzają do tego sytuacje aby MUSIELI łamać regulamin.

Zdaję sobie sprawę, że jestem nowy tutaj ale nie jestem nowym użytkownikiem internetu w tym różnych for wiec wiem jak się powinno zachowywać. Szczerze nie przeczytałem ani jednego tematu w tym dziale dotyczącego wylewania żali bo mało mnie to interesuje.

Heh przesadzasz trochę, nikogo nie obrażam. Tak nie chce się przeglądać całego tematu. Napisze sobie na końcu pytanie i ktoś uprzejmy mi odpowie nawet jak była odpowiedź wcześniej.

Po 1 Nikomu nie grożę. Nikt mnie tu na siłę nie trzyma, nie podoba mi się atmosfera i ludzie pilnujący forum oraz jego działanie i nie mów mi, że opuszczenie tego miejsca jest brakiem honoru.

Po 2 Tak wiem czym jest praca moderatora i na pewno nie polega na wywyższaniu się nad innymi. Wybaczcie ale tak to wygląda.

Nie mam zamiaru wylewać żali. Niestety wyrosłem już z tego. Pytanie tylko jedno dlaczego nie dacie sobie powiedzieć, że coś jest nie tak. Tylko twierdzicie, że to ja jestem faja, bez honoru, bez kultury i że zachowuje sie jak dziecko tylko dlatego, że zwróciłem uwage na temat postępowania władzy.

12. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nikt z nas nie narzeka na użytkowników, jedynie na krzykaczów, spamowców i nieszukajców :)

Szkoda że nie przeczytałeś tych tematów, bo po pierwsze robisz spam co jest złe dla forum, po drugie stawiasz się w mało poważnym świetle, bo tak jak pisałem wcześniej zamiast napisać do admina to rozpoczynasz trzeci już temat dot. prowadzenia forum, zachowania moderatorów. Jest to zachowanie dziecinne, z tym się chyba ze mną zgodzisz.

Co do pisania na końcu tematu, szybciej zajmie Ci przeczytanie tych kilku stron niżeli napisanie i czekanie na odpowiedź i nie mów mi że tak nie jest, bo ja właśnie przed chwilą tak zrobiłem w związku z nową aktualizacją i wiem wszystko czego mi bylo trzeba, ale to już twoje "wygodnictwo" się tu kłania.

Brakiem honoru jest załatwianie spraw publicznie, bo jeżeli ja mam z czymś problem udaję się do osoby z nim związanej i poruszam tę kwestię, a nie staje przed jego domem z transparentem.
    Co do wywyższania się, poprzyj to przykładami, ale wysłanymi do administracji, bo to ewentualnie admin, nie Ty,Ja, JakiśUżytkownik etc. podejmiemy decyzje w sprawie działania forum. Jak na razie ja się z takim przypadkiem nie spotkałem.

Drogi Ramzesie, ja tu prezentuje swój własny pogląd, dlatego nie wkładaj moich słów w usta innych cytując moje słowa i mówiąc w sensie MY (Moderatorzy).

Co do tego, że nie dajemy sobie nic powiedzieć, przecież podjąłem z Tobą dyskusje, przyjąłem twoje argumenty, teraz przedstawiam swoje, nie rozmawiamy? Jednak Ty wolisz obrócić to w formę "mod ma mnie gdzieś".

13. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Moim zdaniem takie wydarzenie jak update Xbox360 powinien być przez 2 -3 dni na samej górze ,ale to już sprawa tego forum.

14. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wg mnie powinniście zrobić jeden temat z konkretnym tytułem aby każdy jasno widział, że tutaj toczy sie dyskusja i można się pytać. Niech będzie jeden konkretny, nie zamykajcie go bo ciągle będą pojawiać się nowe. Po dłuższym czasie ludzie też mogą chcieć przedyskutować tę aktualkę więc temat powinien być ciągle otwarty.

15. TheRamzes

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    To chyba Ty zachowujesz się dziecinnie bo to pierwszy temat dot prowadzenia forum. Jestem ciekawy skąd masz takie wiadomości ale nie wysiliłeś się żeby to sprawdzić.

Nie Tobie chyba oceniać co jest lepsze dla mnie.

Gratuluje, brakiem honoru jest załatwianie spraw publicznie, no proszę Cię.

Sugestie i problemy
    Tutaj można zgłaszać problemy i pomysły dotyczące tylko forum

Po co ten dział? No tak tylko żeby sobie był. Po to został zapewne stworzony żeby z każdą sugestia nie lecieć do admina na pw jak to zapewne robisz...

Podjąłeś rozmowę i dziękuję za to ale nie trzeba obrażać i szydzić z innych.

Myślę, że na tym można skończyć dyskusje, kto chciał to zrozumiał kto nie ten i tak tego nigdy nie zrozumie. Dziękuję za chwile uwagi.

Pozdrawiam.

Edit UP:

I o to właśnie chodzi. Nie ma otwartego jasnego tematu dotyczącej jednej rzeczy a potem moderatorzy oburzeni, że ktoś otwiera ciągle nowe. Ale to ja jestem dziecinny bez honoru i faja, że chciałem zwrócić na to uwagę.

16. claudii

claudii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    ja od siebie mogę dodać tylko to że wyszukiwarka jest do kitu, na prawdę ciężko jest cokolwiek znaleźć.

17. Cabal7

Cabal7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ŁDZ
    TheRamzes podzielam Twoje zdanie , sam sie lekko wkurzyłem gdy wchodząc dzisiaj na forum nie zastałem tamtych tematów dotyczących dasha , forum to jest naprawdę pokaźnym zbiorem informacji i jest tutaj naprawdę dużo osób z wiedzą i co najważniejsze z chęcią pomocy ;) no ale cóż wszędzie znajdą się tacy co będą chcieli popsuć tą atmosferę z racji że "mogą więcej" :D .Nie powinniśmy się kłócić o pierdoły tylko być z zadowoleni z społeczność X'boxa i jak dalej każdy każdemu będzie wypominał to dojdzie do paranoi ... a tak naprawdę każda ze stron ma troche racji , pozdrawiam wszystkich :D

18. atmpitbull

atmpitbull Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja też się zgadzam z @TheRamzes.

Tyle MODów jest na forum a jak zauważyłem zawsze musi zamknąć i zaszkodzić Pablo88 - temat nowego Dasha. Śledzę jego poczynania od dłuższego czasu i tylko potrafi krytykować ludzi i nabijać sobie nic nie wnoszące posty. Uważam że temat Dasha powinien zostać otwarty jeszcze przez kilka dni.

19. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Po pierwsze - jak piszesz mój nick to chociaż dobrze go pisz - trochę szacunku

Po drugie - no tak piszę tylko po to, żeby nabić sobie posty i nic nie pomagam ;) Jeśli ktoś tworzy tematy, o których jest mowa, jeśli ktoś nie raczy zacząć szukać i nie raczy przeczytać regulaminu to czemu mam być miły? Uwierzcie ludzie, że takie coś wprowadza syf na forum. Tylko zamykanie i warny pomagają niektórym... Ale dziękuje, że śledzisz moje poczynania ;) Na pewno śledzisz wszystkie moje posty :) Fajnie, że mam swój fanklub ;)

Po trzecie - tamten temat został zamknięty przeze mnie ale po uzgodnieniu tego z innymi. To tak dla wiadomości wszystkich, którzy mają o to pretensje... Resztę tematów o aktualce zamykali inni modzi - ale jak widać tylko moje zamknięcie zostało zauważone :D Dziękuję ;)

20. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    http://xboxforum.pl/sugestie-i-problemy-f15/moderator-ponad-wladza-49508.html
    http://xboxforum.pl/sugestie-i-problemy-f15/warny-dla-moderatorow-i-adminow-49523.html

Prowadzenie forum/narzekanie na moderatorów, no chyba, że jest jakaś w tym różnica.

Oczywiście, że mi nie można oceniać co dla Ciebie lepsze, ale mogę ocenić co będzie lepsze dla forum, Ty najpierw wypowiadasz się za wszystkich, teraz zaś jedziesz z prywatą w stylu "mi".

Sugestie i Problemy to nie są "Troski i żale", chociaż widząc rosnącą skalę zainteresowania takimi tematami chyba napiszę sugestię o stworzenie takiego działu.

Drogi Ramzesie przeczytaj sobie każdy mój temat założony w dziale sugestie, później mów co i jak robię, poczułem taki bardzo subtelny i osobisty z deka jadowy wywód w moją stronę :)

Co najważniejsze, w żadnym stopniu z Ciebie nie zaszydziłem, starałem się jak najlepiej przekonać Cię do moich argumentów, widzę że reagujesz bardzo emocjonalnie, czy może jednak ten temat także nie jest (chociaż zaprzeczyłeś) pisany pod wpływem emocji związanych z warnem?

21. TheRamzes

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Na wstępie chciałem przeprosić za
    źle zrozumiałem Twoja wypowiedź, myślałem ze to ja już 3 otwieram o tym ale ok wyjaśnione.

Sugestia to sugestia a to, że dotyczy osób które poniekąd prowadzą forum to już nie moja wina. Nie jestem taki, żeby pisać do admina skargi na innych ludzi bo tamten i tamten coś zrobił wole wyjaśnić to wspólnie ale Ty uważasz to za brak honoru.

Najpierw zarzucasz mi ze wypowiadam się za wszystkich, ze ich bronie, ze podcieram się nimi? (?!) Teraz jak przestałem to robić to znów zarzucasz mi, że tego nie robię. To już nie wiem.

Napisałem w pierwszym poście ogólny problem jaki jest na forum a Ty strasznie osobiście go odebrałeś jak bym zaatakował Twoja osobę. Nie reaguje emocjonalnie, podkreślam tamten warn nie ma nic do tego tematu. (Jeśli już to sobie wyjaśniłem to z modem i doszliśmy do porozumienia...) To nie jest temat o rozdawanych warnach sprawiedliwie czy mniej tylko o zamykaniu tematów a późniejszym oburzeniu , że jest syf.

Jak widać nie tylko ja zauważyłem problem.

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum