1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dźwięk 5.1 a to kino domowe

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez djblackkrk, Czerwiec 14, 2012.

1. djblackkrk

djblackkrk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Witam. Mam pytanie czy do tego kina domowego Kino domowe LG HT-353SD - opis, informacje, dane techniczne produktu jest szansa podłączyć konsole tak aby był dźwięk 5.1? Dodam tylko że ma jedynie wejście AUX a to chyba tylko Stereo. Nie znam się kompletnie na tym więc postanowiłem spytać na forum. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  4. djblackkrk

djblackkrk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Niestety ma tylko AUX :/ Optyczne to jest to co mam przy kablu od x'a? kompletnie jestem zielony w tym temacie :/

5. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
Wczytywanie...

Poleć forum