1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dzwiek 5.1 (pelny) tanim kosztem.Jak to zrobic?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Darkk, Grudzień 22, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Darkk

Darkk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, chcialbym uzyskac dzwiek 5.1 (pelny, nie stereo) lecz nie wiem co jest mi potrzebne, czy wystarczy karta muzyczna zewnetrzna ktora zrobi mi taki dzwiek?
    Czytalem o tym ze mozna karta muzyczna lub amplitunerem mozna to uzyskac lecz takie urzadzenia sa bardzo drogie.

No wiec pare pytan:

1.Czy da sie zrobic tak ze obraz mam polaczony do monitora przez hdmi, a adapterem av z wyjsciem optycznym robie sobie dzwiek 5.1 czy jedno wyklucza drugie?

2.Czy moge to zrobic za pomoca karty zewnetrznej usb, lub amplitunerem?

3.A moze sie myle i wystarczy sam adapter av z wyjsciem optycznym i wystarczy podlaczyc to do glosnikow, czy w tedy bede miec pelny dzwiek 5.1 czy tylko stereo???

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    1. można
    2. za pomocą amplitunera
    3. musisz mieć coś co zdekoduje sygnał 5.1 bo z X wychodzi tylko pakiet danych nie podzielony na głośniki

Kup sobie głośniki do kompa z dekoderem 5.1 i wejście optycznym lu zainwestuj w (niestety) kino domowe.
    Można by też tak. Optyczny z X do kary dźwiękowej komputera (jeżeli ma we/wy optyczne), a z kompa na głośniki 5.1

4. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    podepne sie do tematu,,,,, jakie kable kupic lub co mam zrobic zeby miec 5,1 ??? konsole do tv podpieta przez hdmi , w kinie domowym nie ma wejscia optycznego..tylko to co widac na fotce [​IMG]

5. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    Nie mogę się dopatrzyć ale nie ma chyba też wejścia cyfrowego coxial więc raczej lipa.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No z tego sprzęciku to ty 5.1 nie uzyskasz

7. Darkk

Darkk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm, a mozna zrobic tak, ze dokupie karte zewnetrzna usb muzyczna i przez nia sobie zrobie 5.1?
    Czy taka karta zewnetrzna nie bedzie sie "gryza" z ta co mam juz w komputerze?

I jeszcze jedno, czy karta zewnetrzna tak do 150 zl np taka :
    ZEWNĘTRZNA KARTA DŹWIEKOWA USB 7.1 SWEEX SC016 (1354204693) - Aukcje internetowe Allegro

lub taka tansza

http://www.1komp.pl/produkt-1-1-32162.htm

Bedzie sie nadawac, czy trzeba jakas za 300-400 zl creativa albo jakiejs innej znanej firmy?

8. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum