1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dźwięk 5.1 w starym Xboksie 360.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mnichu21, Październik 19, 2014.

1. Mnichu21

Mnichu21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sieradz
    Witam. Posiadam mojego 8 letniego Xboxa 360, a dokładniej wersję premium. Jest to wersja z płytą główną Xenon, w której jest tylko złącze Component (YPbPr). Chcę kupić monitor z tunerem TV i podłączyć do niego jednocześnie x360 oraz komputer. Do tego mam głośniki 5.1 (Logitech Z-5500), które mają 3 analogowe jacki, 1 cyfrowy i 1 złącze optyczne. Chciałbym podłączyć jakoś mojego xboxa do tych głośników wykorzystując system 5.1. Nie jest zbyt to możliwe przy użyciu kabla komponentowego, ponieważ ono ma tylko 2 złącza audio (chinch), za pomocą których maksymalnie można uzyskać dźwięk stereo. Czy jest jednak jakiś inny sposób, dzięki którym na starym xboxie 360 będę mógł grać wykorzystując dźwięk 5.1, używając do tego cyfrowego jacka, albo złączą optycznego? Pomijając oczywiście nowego x pudła. :) Proszę o odpowiedź i dziękuję za wszelką pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Przecież w kablu component i VGA masz wyjście optyczne. Wystarczy tylko podlaczyc odpowiednim kablem i tyle.

4. Mnichu21

Mnichu21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sieradz
    Ok dzięki nie zauważyłem tego.

Wczytywanie...

Poleć forum