1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dzwięk 5.1 w xboxie360 i TVHD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez koko1986, Październik 29, 2009.

1. koko1986

koko1986 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam

Z góry przepraszam jak gdzieś na forum był taki temat ale forum posiada ponad 100 stron z różnymi problemami i ciężko było by mi znaleść temat który byłby wstanie mi pomóc

Mam taki oto problem posiadam konsole xbox360 w wersji arcade z wejściem hdmi. Do konsoli kupiłem sobie głośniki logitech x-540 z przejściówką na chinch.Gdy grałem na zwykłym standardowym tv to grałem przy działających głośnikach.(kabel chinch biały i czerwony z xboxa wchodził do przejściówki z głośników a chinch żółty do telewizora dla obrazu) i wszystko fajnie działało.

Teraz kupiłem sobie TV-HD Samsung 32 cale i do tego kabel HDMI i napotkałem problem tzn gdy włożę zwykły kabel chinch do konsoli to niestety nie idzie włóżyć kabla hdmi i naodwrót ponieważ zwykły kabel chinch ma grubą końcówke(Kostke) przed wejściem i mam teraz fajny obraz hd ale nie mam głosu z głośników.Kupiłem nawet kabel który ma po obu stronach chinche białe i czerwone i nic to nie dało gdy włożyłem go do przejściówki z głośników i do telewizora przy włączonej opcji w menu tv "włącz głośniki zewnętrzne"

Czy jest jakiś kabel dla xboxa który pozwoli mi posiadać obraz HD i mieć głos z głośników??

Napewno idzie to jakoś zrobić ponieważ gdy mam włączoną opcje głosu z tv to mam obraz hd a gdy włącze opcje włącz głośniki zewnętrzne to też mam obraz hd tylko że niema głosu z głośników ponieważ niewiem jak podłączyć te głośniki

Proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    nie wydaje wam sie ze ten dział nie słuzy do takich rozważań ????

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie miej pretensji do mnie. Ja tylko odpowiadam koledze...

Wiem, że powinien zrobić temat w dziale SPRZĘT a najlepiej poszukać bo w tamtym dziale SPRZĘT ma na pierwszej stronie jak poradzić sobie kiedy nie może wejść HDMI

Wczytywanie...

Poleć forum