1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dźwięk 5.1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kamilos100, Grudzień 21, 2011.

1. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam posiadam głośniki z systemem dźwięku 5.1, w jaki sposób mogę je podłączyć do xboxa? Z tyłu wzmacniacza mam 6 złączy chinch do których podłączam kabelki i wtedy mam 3 złącza mini jack, a jak wiadomo w konsoli są tylko 2 złącza chinch. Jakieś pomysły jak to zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    ja mam u siebie podpięte przez optical do amplitunera, są jakieś urządzenia które zamieniają sygnał cyfrowy na analogowy, ale nie mam pojęcia jak się to fachowo nazywa.

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    musisz miec albo amplituner albo dekoder dolby digital i wtedy podlaczas xboxa kablem optycznym do dekodera/amplitunera a glosniki tymi jackami, druga opcja to przejsciowka ale wtedy masz tylko dzwiek stereo na wszystkich glosnikach zestawu

5. Kamilos100

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przez przejściówkę mam już podłączone, ale chciałem mieć dźwięk 5.1 a jest tylko stereo. Nie ma jakiegoś taniego urządzenia zamieniającego sygnał cyfrowy na analogowy? Z tego co widzę to amplitunery nie są jakieś tanie, a kupować je za kilka set złotych aby tylko uzyskać lepszą jakość dźwięku mija się dla mnie z celem.

6. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Jest to wlasnie robi m.in. amplituner, konsola potrafi wysyłać sygnał 5.1 tylko po optyku, kabel HDMI jest w stanie przesłać sygnal 5.1 ale telewizor musi obsługiwać to 5.1 z hdmi i miec mozliwosc wyprowadzenia tego dźwięku do głośników

7. Kamilos100

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To zostaje tylko amplituner bo telewizora z hdmi nie mam. W takim razie odpuszczę to sobie, dzięki za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum