1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dzwięk i obraz

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pumkq, Styczeń 19, 2013.

1. pumkq

pumkq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    KABEL przewód 2xrca - 2 x RCA CINCH GOLD HQ 1m (2912078058) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    KABEL DVI-HDMI DVI-HDMI M/M 2M 2 M FULL HD FILTRY (2891798965) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    KABEL AUDIO ADAPTER XBOX 360 MICROSOFT -Najtaniej (2929965021) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy takim zestawem podłącze xbox360 do monitora "Samsung SyncMaster 223BW" i "głośników EasyTouch Et-273 Impression"

2. Lotnik421 Xbox One

3. RaksonPDZ

RaksonPDZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Przedbórz, Bełchatów
  4. pumkq

pumkq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    wiem że tym można ale mi chodziło czy kablem dvi będzie bo vga nie da rady bo jest komp podpięty. a dzwięk już sprawdzałem i będzie działał przez te kable.

Wczytywanie...

Poleć forum