1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dźwięk na Xboxie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gacoo, Maj 24, 2012.

1. Gacoo

Gacoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Kupiłem Xboxa Slim i chcę się dowiedzieć czy można puścić dźwięk przez czincze a obraz przez HDMI . Jestem zmuszony tak robić z ps3 bo mam go podłączonego pod monitor od komputera bez głośników. Ma ktoś może podobny problem ?
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Można. Ja mam tak podłączonego X-a :) obraz idzie przez HDMI a dźwięk przez audio adapter (był dołączany do Xboxa 360 Elite :)) i cinche.

4. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Musisz włożyć 2 kable na raz. HDMI i zwykły z chinchami. Tylko, że standardowo 2 ci nie wejdą. Zwykły kabel z chinchami będziesz musiał rozebrać z obudowy aby wszedł też HDMI.

1 osoba to lubi.
  5. Gacoo

Gacoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kabel rozebrałem z plastiku i jest dźwięk . Dzięki wielkie :)

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie zapomnij sie pzodczas grania, nie zmieniaj kanalu na tv. Po powrocie konsoa zrobi restart, bo posiadasz dwa kable, sprawdzi,na ktorym masz video ;)

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum