1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dźwięk na X'ie a słuchawki

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez AizeNSL, Kwiecień 6, 2009.

1. AizeNSL

AizeNSL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SzczeciN
    Dla lepszego zarysu sytuacji link:

http://x360iso.org/poradniki-ogolne/6567-audio-podlaczanie-sluchawek-glosnikow-komputerowych-do-xbox-360-a.html

X jest podłączony do monitora przez vga i tutaj pojawia się problem
    z dźwiękiem. Podłączenie dźwięku odbywa się przez te przejściówki.
    Jeżeli jest podłączenie do głośników to sytuacja wygląda ok, problem jest
    jeśli chcę podłączyć pod te przejściówkę bezprośrednio słuchawki.
    Dźwięk jest jednak bardzo bardzo cichy. Wiem, że mogę zastosować wzmacniacz i wtedy
    dopiero podpinam słuchawki i wszystko gra, ale niestety na dniach będe musiał oddać ten wzmacniacz
    i chciałbym jakoś rozwiązać ten problem.

Mam zamiar kupić jakieś konkretniejsze słuchaweczki i tutaj pytanie czy słuchawki z kartą dźwiękową
    dadzą oczekiwany efekt? Czy to wzmocni głośność ?
    (karta dźwiękowa jest dosyć nietypowa bo na kablu od słuchawek, zobaczcie link poniżej)

Dla przykładu słuchawki które by mnie interesowały:
    Hardware For Gamers - Everglide, fUnc, steelpad, icemat, skatez, raindrop, allsop, Logitech, Plantronic, Razer - Sprzęt dla Graczy

a może macie jakąś inną ciekawą radę?

Z góry dziękuję ślicznie za wszystkie pomocne posty.

A może jakieś tanie głośniczki coś pomogą z wyjściem na słuchawki?
    Nikt nie miał podobnych problemów ? ;/

Pomocy! ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. AizeNSL

AizeNSL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SzczeciN
    Naprawde bardzo mi zalezy na jakiejkolwiek informacji, prosze =( za kilka dni zostane bez dzwieku ;F

4. GrzesiekMp4

GrzesiekMp4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na pasku zadań masz ikonkę takiego < naciśnij i powinien być taki mały głośnik a jak na to na jedziesz pisze głośność kliknij dwa razy. W regulacja głośności weź na max suwak na górę. Powinno działać. Jak pomogłem kliknij dziękuje.

Wczytywanie...

Poleć forum