1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dzwięk przy wczytywaniu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xdavv, Styczeń 6, 2011.

1. xdavv

xdavv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam od niedawna jest posiadaczem xboxa 360 slim 250GB. Zauważyłem ze podczas wychodzenia z Gry ( Forza 3) do interfejsu głównego słychać jak konsola coś "trawi" nie pamiętam czy było tak od początku, ale mam znajomego i wydaje mi sie że jego jest cichszy w tym momencie. Dzwięk to "chrobotanie" :) napędu - tak mi się wydaje.

I tu mam pytanie czy wszystko jest ok??

Najgorsze jest to ze nie wiem jak bylo na początku pewnie nie zwracalem uwagi

Sory za dość proste tłumaczenie ale jeszcze laik jestem w temacie Pozdrawiam :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. andy234

andy234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bzie
    Ja teź mam Slim 250GB i jest to naturalne (napęd tak "skrzeczy").Tak sie dzieje przy wszystkich grach nie tylko w Forzie.

4. GrooBass

GrooBass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    U mnie też coś takiego występowało, ale co ciekawe ustąpiło kiedy położyłem konsolę na płasko. Może to załatwi sprawę.

5. xdavv

xdavv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cały czas leżala, teraz stoi i jest tak samo. Ale jeżeli nie tylko ja tak mam czyli jest chyba wszytko OK. Ale czekam na dalsze spostrzeżenia forumowiczy.

Wczytywanie...

Poleć forum