1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dźwięk 'w jednej kupie'

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez shavo92, Grudzień 30, 2010.

1. shavo92

shavo92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Cześć, na wstępie chciałbym Was poinformować, że szukałem już informacji na tym forum ale nie znalazłem nic co by mnie ratowało... Tak więc proszę mnie nie jechać za 'nie szukanie' ;).
    Mój problem polega na tym, że mam głośniki 5.1, które chcę podłączyć do telewizora. Xboxa również mam podłączonego do telewizora (przez HDMI). Co zrobić, kupić, sprzedać, komu się oddać, itd., żebym miał zarówno dźwięk z TV jak i z xboxa w moich głośnikach? Potrzebne mi będą jakieś wzmacniacze, amplitunery, itd? Prosiłbym o jakąś radę, pomoc, wskazówkę, ponieważ sam totalnie nie ogarniam tego tematu a moje umiejętności w kategorii audio kończą się na podłączeniu słuchawek do iPoda. Z góry dzięki :).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Centek

Centek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Xboxa podłącz pod HDMI do TV i od razu dźwięk będzie. Głośniki 5.1 podłącz pod X'a CYFROWYM kablem które powinno być w twoich głosnikach... jeżeli nie masz w głośnikach kabla cyfrowego tylko MINI JACK lub 3xMINI JACK, to w dziale ARTYKUŁY jest temat jak to rozwiązać... nazywa się jakoś X360 + monitor + głośniki 5.1 czy coś takiego... tam masz schemat co jest potrzebne i jak podłączyć głośniki 5.1 pod X'a....

4. Fannadil

Fannadil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
Wczytywanie...

Poleć forum