1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dźwięk w NFS Shift 2 Unleshed

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marusiek91, Czerwiec 5, 2011.

1. marusiek91

marusiek91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie dźwięku w NFS Shift 2 Unleshed na xboxie. Otóz gram na kinie domowym, ale jak wyłączę kino i puszcze dźwięk z tv też wydaje mi się że jest to samo. Otóż podczas gry (szczególnie to słychać jak samochody rozgrzewają silniki na mi9ejscach startowych podczas początki wyścigu) dają się słyszeć dziwne pojedyncze "charczenia" w głośnikach. Nie wiem czy to wina sprzętu, płyty czy może mam jakieś zboczenia i tylko mi się wydaje. Wadliwość sprzętu odrzucam bo na głośnikach TV jest to samo. Taki pojedyncze punkciki charczenia dają się słyszeć jak samochód hamuje, przyspiesza, jak zmieniają się przełożenia w skrzyni biegów i podczas rozgrzewania silników na filmiku startowym,. Nie wiem co o tym myśleć. Czy macie coś podobnego? Czy to mi się tylko wydaje czy taka już charakterystyka ścieżki dźwiękowej silników tej gry?

Przepraszam za dziwne pytanie ale jestem ciekawski. Pozdrawiam i czekam na pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. marusiek91

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    ???

4. mabik

mabik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    porównaj sobie np. z tym Stream - Gamersyde ewentualnie wybierz inny samochód i zobacz czy jest tak samo.

5. marusiek91

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    na większości samochodów tak jest

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    no ale to chyba logiczne ze jak rozgrzewaja silniki to slychac harczenie i buczenie tych silnikow

7. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak, to efekt specjalny, który miał jeszcze bardziej zbliżyć do realizmu. Sam po 25h spędzonych w grze nie mogę się do niego przyzwyczaić;)

8. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    A masz oryginał? Bo ja gram na przerobionym slimie i tez słysze te trzaski w shift 2. Coś podobnego zauważyłem też w Assassins creed 2 jak sie szybko biega po tych miastach. To tak jakby xbox niewyrabiał z dzwiękiem.

9. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja grałem na PC też i jest to samo:)

10. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia: