1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dźwięk Xbox One

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez nox3345, Grudzień 19, 2014.

1. nox3345

nox3345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Cześć.

Postaram się opisać to dokładnie i krótko. Więc.. Wybrałem się dzisiaj do sklepu, i zakupiłem Xbox'a One. Byłem posiadaczem Xbox'a 360. Ekran z X360 przekładałem na mój monitor. Przewalczyłem się z tym bardzo długo, aby nie mieć problemów, mianowicie, mam monitor który się do tego zbytnio nie nadaje. Nie posiada ten monitor głośników, oraz wejścia HDMI. Jedyną opcją dla mnie, był kabel HDMI-DVI
    (HDMI do Xbox'a, DVI do monitora), więc zakupiłem takowy kabel, i obraz już miałem. Został problem z dźwiękiem, który udało mi się zażegnać dzięki xboxforum, mianowicie kupiłem przejściówkę
    [​IMG][​IMG]
    tego typu, no i z jednej strony podłączałem jacka
    od słuchawek/głośników, a z drugiej strony chinche od X360
    no i w ten sposób przesyłałem dźwięk. Teraz sprawa wygląda nieco inaczej, ponieważ do X One nie ma kabli z wyjściami chinche, a jedynie HDMI. Jak już pisałem, mój monitor nie ma wejścia HDMI, ale kabel HDMI-DVI nadal działa, więc obraz mam, dźwięku nie.

Pytanie do was, czy macie jakiś sprawdzony sposób na to, aby mieć dźwięk na słuchawkach/głośnikach ze zwykłym przejściem jack? :) . Wiem, są różne wejścia w X One, i mógłbym na siłę wpychać jack'a w jakieś wejście, no ale wolę nic nie kombinować, i poczekać na komentarze, bo coś zaraz namieszam i będzie.

Dzięki i liczę na waszą pomoc ;)

WEJŚCIA XBOX'a ONE !!

Tak, nawaliłem trochę tych zdjęć, ale niestety nadal są osoby które nie rozumieją nie których rzeczy, a ja staram się je ułatwić zdjęciami. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RBiniu

RBiniu Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Jak chcesz grac na słuchawkach to kup sobie audio adapter do pada i podłącz słuchawki. Glosniki niby tez do tego podlaczysz ale kabel będzie wkurzal...

5. nox3345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Nie wierzę że nie ma żadnej innej możliwości :/ Może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?

6. pieniek

pieniek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  7. nox3345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    To chyba jedyna i najbardziej rozsądna opcja. Prawdopodobnie spróbuję tego za 25zł.

//Edit

Zamówione http://allegro.pl/konwerter-z-audio-adapter-hdmi-vga-d-sub-full-hd-i4855293356.html, zobaczymy w ile dojdzie, może przed świętami.

8. pieniek

pieniek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Daj znać jak działa to i ja sobie ogarne po świętach :)

9. nox3345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Poinformuję, na razie muszę czekać, czas realizacji niby 1 dzień, ale wiadomo, weekend, do tego święta.. :/

10. nox3345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Odświeżam.

Dostałem konwerter, w weekend wiadomo, nie mogli wysłać, natomiast w poniedziałek dostarczony został do mnie SMS że towar dotarł do kuriera, a w następny dzień (wtorek) około południa (14) dostałem już konwerter.

Podłączyłem, sprawdziłem, wszystko cacy, można grać. Polecam.

RBiniu lubi to.
  11. natazar

natazar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  12. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia: