Dzwoniłem na Infolinię, żeby sprawdzić Bana. Pomocy

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Dzisiaj dzwoniąc na Infolinię M$ pod nr: 008004411796 chciałem się dowiedzieć czy moja konsola została zbanowana (mówiłem, że niby coś dzieje się z napędem). Odebrała jakaś miła Pani, poprosiła o nr seryjny sprawdziła i powiedziała, że nie jestem zarejestrowany. Mówię jej, że to niemożliwe, ponieważ mam utworzone konto na xbox.com, a ona się zapytała kiedy została zakupiona konsola, ja odpowiadam że w marcu 2008. Konsultantka mówi, że jak w marcu 2008 to gwarka powinna jeszcze być. Czy to jest zbanowana konsola? Dziękuje za pomoc
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie dowiedziałeś się niczego sensownego... Ona powiedziała, ze jest przez to, że nie minęło 2 lata...

Zadzwoń raz jeszcze i wymyśl coś tak żeby przyjęli zgłoszenie naprawy.. Potem powiedz, że jeszcze to przemyslisz itp
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Można powiedzieć, że chcę kupić konsolę na allegro i chciałbym się dowiedzieć czy nie ma Bana, podam ten sam nr seryjny? Przejdzie to?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Próbuj ;) Jest to jakieś rozwiązanie :)
 

molder

Świeżak
Świeżak
a ja mam inne pytanie, czy znacie kogos kto ma przerobioną konsole (Iex 1.6) i nie dostał bana. Łączy się cały czas z siecią i gra bez problemu ?!
 

Neqiu

Banned
nie .
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Kilka osób pisało , że niby gra teraz normalnie.

Co do gwarancji i xbox.com , to ja miałem tak , że po rejestracji konsoli system ciągle mówił mi , ze dane które wpisałem nie zgadzają się z numerem seryjnym konsoli. W rezultacie gdy się podłączyłem dostałem bana.
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
ja mam xboxa premium z dyskiem 20gb, (z 2007) xenona z ixtreme 1,51 (naped hitachi) i nie mam bana ale konsola niedawno padla (miesiac temu max.) i obawiam sie ze jakbym ja wlaczyl to juz moze byc zle.
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Jej nie cohdziło o to, czy masz konto na xbl tylko czy w dziale gwarancyjnym na xbox.com zarejestrowałeś konsole :whistle:
 

TurboLolo

Świeżak
Świeżak
Witam,

To moj pierwszy post tutaj :) moje pytanie to:

- czy informacja na screenie oznacza iz, konsola nie posiada tzw. "ban'a"?

http://zapodaj.net/ec315bad07e2.jpg.html

POZDR! Prosze o odp.
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Kilka osób pisało , że niby gra teraz normalnie.

Co do gwarancji i xbox.com , to ja miałem tak , że po rejestracji konsoli system ciągle mówił mi , ze dane które wpisałem nie zgadzają się z numerem seryjnym konsoli. W rezultacie gdy się podłączyłem dostałem bana.
Ja właśnie andryush'a poprosiłem żeby w moim imieniu zadzwonił na infolinię ;)
Zapytaliśmy wprost i odpowiedz uzyskaliśmy ;d
 

Do góry Bottom