1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

e 74 po raz 4...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez XBOX-M4ST3R, Sierpień 3, 2009.

1. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam, wczoraj 4 raz wyskoczył mi e 74, konsola była już 3 razy w serwisie (mówili ze jakiś felerny egzemplarz) postanowiłem że spróbuję sam coś pokombinować bo nie wiem czy jest sens oddawać znów i płacić kolejne 95zł bo błąd pewnie znów powruci...
    Mam problem bo rozkręciłem całą konsole i stanąłem na ostatnich 8 śrubkach w miejscach tych 2 dużych X-ów pod radiatorami, chciałem się dostać do miejsca pod radiator aby z mienić paste termoprzewodzącą lecz niemoge odkęcić tych śrubek zeby było śmieszniej odkręciłem 1 kluczem imbusowym najmniejszym jaki mam chyba 8 a reszty śrubek się nie da !>?
    Jest jakiś sposób aby je odkręcić ?
    Macie jakieś rady dla mnie co zrobić ?
    Wiem że każdy pewnie powiem zeby kupić nowego x-a ale jak bym miał tyle $ to bym sie nie głowił tylko poleciał od razy po 2 na zapas:]

Czy ktoś naprawiał w domowych warunkach e 74 ? i jak mu się to udało? jakie są efekty? ile jest warta konsola z błędem e 74 ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tharwynn

Tharwynn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Piekary Slaskie
    ja starego xboxa naprawialem Towel Trickiem i dziala mi przez pol roku narazie. Najprawdopodobniej ktos ci skrecil bardzo mocno x-clampa
    mysle ze tez powinienes sprobowac towel tricka skoro po tylu naprawach ciagle powraca dam tutek na youtube
    http://www.youtube.com/watch?v=GTBH29CmFHA
    niby wszyscy mowia ze xbox jeszcze bardziej sie psuje, tak ale jak sie robi to z nieuwaga. Pamietaj po rozgrzaniu go nie wylaczaj odrazu nie studz go z 100 stopni do pokojowej. tylko powoli zeby plyta glowna sie nie odksztalcila
    Najlepiej jeszcze go rozebrac i ANA/HANA docisnac palcem
    A jak nie pomoze zrob to:
    http://www.youtube.com/watch?v=N6pB2F_J31w&feature=related

4. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Jesli masz nadal oryginalne srubki to nie imbus tylko kup dobry Torx ;)

5. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ewentualnie komplet plaskich wymiennych koncowek w roznych rozmiarach (takie zestawy sa bardzo tanie) ;).
    Hmmm widze ze niezbyt kminiacy jestes, bo takich poradnikow jak to naprawic na YT jest kilka.
    YouTube - Fix an xbox 360 with Red Ring Of Death ~ e74 ~1 red light -- PART 1 - Zrob tak. Bedziesz mial duzo walenia sie z tym jak to twoj pierszy raz. Tym bardziej ze widze ze jestes swiezak w takich sprawach, skoro Torx imbusem chcesz odkrecac :p.
    P.S. Mozesz rozgrzac chip ANA i docisnac go i poczekac 20 minut.

6. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Naprawiłem własnie X-a.Właczyłem Burnout Paradise Z DYSKU I tam gdzie sie wybiera auta pojawiły się artefakty!!:mad::mad:.Nie wyłaczyłem konsoli. wlaczylem gtasa a potem forze2 i artefaktow nie było !! Usunalem z dysku burnouta wlaczylem w tym samym miejscu byly artefakty.Dlaczego tylko tak jest w BURNOUT PARADISE.Prosze o szyb.odp.

7. normalny

normalny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ostrzeszów
    Ja zrobiłem penny fix i do dziś działa.

Poleć forum