1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E-papiers pomoc w wyborze baterii

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez baton, Listopad 12, 2014.

1. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Witam potrzebuje kupić nowe baterie do e fajki ,poprzednie z mac artur kuponie w biedrze po ponad pół roku padły .Używam claromizerów crystal 2 dual z volisha gwint 510. Tu prośba do epalaczy z forum, co sprawdzonego w kwestii baterii możecie polecić, żeby nie potrzebnie się nie wk.... i nie marnować pieniędzy na testy .

Pozdrawiam
    #baton

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Baton tylko Volish Carbon ( 129ziko ) po 5 ładowaniu ponad dzień gdzie dużo jaram :)

1 osoba to lubi.
  4. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Bateria to tylko Volish. Modelu nie mam na baterii ale pisze Black w zależności od koloru. Kosztuje 99zł ładuje się szybko i trzyma ponad 2dni częstego jarania.

1 osoba to lubi.
  5. baton

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Czekam jeszcze na jakieś tańsze typy miałem też baterie eGo CE5+ 1300ah Gold ale ją dostałem już używaną i była spoko , znajoma kupiła na aledrogo niby to samo ale okazało się ,że była zupełnie inna niż ta co ja miałem (gorsza).

6. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tańszą opcją jest bateria z P1 49zł u mnie w stacjonarnym sklepie i widzę że na stronie też Bateria P1 jedną mam równy rok i zero problemów.

1 osoba to lubi.
  7. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Dla mnie liczy sie teraz tylko jedna bateria. Jest to aspire cf vv o pojemnosci 1600mAh.
    Jest to w tym momencie najlepsza bateria z jaka miałem doczynienia. Bateria długo trzyma. Do tego caly czas utrzymuje stałe napieęcie. Kosztuje około 100-130 zl ale jest tego warta
    Jak kobiecie kupilem to tez powiedziala ze w zyciu jej sie tak fajnie nie paliło
    Tak wiec z pelna odpowiedzialnoscia polecam

Pozdrawiam

8. Mlekoslaw

Mlekoslaw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemasz,
    Nie wiem czy temat jest nadal aktualny ale pozwól że się wypowiem.
    Panowie wyżej oprócz "XO Qkisek" nie mają bladego pojęcia o czym mówią i wciskają Ci wymoderowano brandowane przez Volisha
    i Milda jedynie ze zmienioną naklejką. Jeżeli szukasz baterii to do 100zł najlepszym wyborem będzie Vision Spinner I lub spinner II.
    Sam posiadam Vision Spinnera II . Miałem wcześniej mase baterii począwszy od najgorszego chłamu za grosze aż po MODY.
    W tych wszystkich Mildach i Volishach płacisz jedynie za logo.
    Vision Spinner II - Pojemność 1600 mah ( mi wystarcza na dwa i pół dnia jarania a pale naprawdę duuuużo) wcześniejsze wynalazki nie wytrzymywały pełnego dnia.
    Regulacja napięcia ze stabilizacją - wraz ze spadkiem naładowania akumulatora nie będziesz miał wrażenia "słabszego kopa " poprzez spadek napięcia w baterii, aż do rozładowania doznania smakowe itd są takie same.
    Design to kwestia gustu plus wskaźnik naładowania ( dioda w przycisku zmieniająca kolor i informujące o stanie naszego akumulatora)
    Vision Spinner I - praktycznie to samo jednak bardziej sprawdzony, niezawodny, dłużej na rynku. Jedyne różnice to brak tego wskaźnika naładowania i minimalnie mniejsza pojemność.

Obie baterie dorwiesz w okolicach 80 -84 zł. Wystarczy dobrze poszukać. Nie będe polecał sklepu bo nie chce reklamować.
    Jbc możesz pisać na priva.

pozdrawiam ;)

9. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Widzisz ja te gówno jak piszesz kupuje od Volisha ponad 3 lata już, różne baterie testowałem i różne końcówki i nie ma porównania do jakości którą daje VOLISH czy JOYTECH mało tego te twoje nie mają zapewne gwarancji na np 2 lata jak Volish Carbon czy EMOD od Joytecha więc takie pitolenie sobie możesz na półeczkę między bajki wsadzić, po ponad 3 latach jarania epeta myślę że raczej z palca opinii sobie nie wyssałem i polecam to co dobre i sprawdzone nie tylko przeze mnie:):)

10. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pisz za siebie i nie sugeruj mi że komuś wymoderowano wciskam,bo wymoderowano się robi na kiblu.. Używam to wyrobiłem sobie opinie koleś się pyta więc mu odpowiadam.

11. baton

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Spokojnie chłopy bez spiny dziękuję za każdą opinie.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

12. Mlekoslaw

Mlekoslaw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak lubicie przepłacać to przeplacajcie.
    Zanim jeden z drugim zacznie się spinac, odpowiedzcie mi kto jest tak naprawdę producentem tych baterii.
    Na każdym poważnym forum o e-fajkach odradzają kupowanie produktów Volisha etc gdyż jest to tylko brand towaru prosto z Chin. A co mi powiesz panie kolego jak powiem ci ze te "końcówki" od Volisha to zwyczajne towary prosto z Chin jedynie z logiem Volisha hm? Tak takte zwyczajne to tez chińskie jednak nie kosztują tyle co produkty pseudo "premium". Palisz trzy lata tak? Nie nauczyłeś się przez trzy lata ze te "końcówki " to cleromizer lub atomizer? I sory bardzo ale gdybyś spróbował jakiegoś konkretnego parownika chociażby od Kanger Techa to wyrzucilbys tego Volisha przez okno ;). Lubicie przepłacać? Wasza broszka. Chce jedynie pomóc autorowi wątku w wyborze i sprawił by nie popełnił tego błędu co ja kiedy zaczynałem vapowac.

PS.Powiedzcie mi jeszcze ze olejki tez kupujecie od Volisha czy Milda za 200zl za 10ml? Hahahah wybaczcie,musiałem ;-)

13. baton

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Kupiłem Volisha carbon zobaczymy czy się sprawdzi. Głównym powodem była ta dwuletnia gwarancja. Mlekoslaw możesz polecić jakieś sprawdzone olejki.

14. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Czemu Ty się tak czepiasz tego Volisha chcesz kupuj Na allegro baterię... olejki kupuje na inawera.com głównie bazę VPG power smoke, do tego aromaty morning rain, black cherry. Lubię też P1 orient tabacco. Dziś lub jutro dostanę ich nowa bazę tytoniową Virginia bodajże. BATON dobry wybór Carbon wymiata, mało tego Chiny robią baterię dla nich tylko no tam jest ogniwo Sanyo a nie szynyjom, co do końcówek podaj model identyczny jak volimizer z tych co ty kupujesz i z chęcią przetestuje.

15. baton

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Czysta 2 dual chyba, jest z dolnym zespołem bez sznurków. Czyli olejki śmigasz sam . Kupiłem jeszcze ten volimizer ,ale wydaje mi się strasznie płyno-lubny

16. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Owszem Volimizer kocha płyn i wciąga go niemiłosiernie ale smak oddaje też perfekcyjnie i długo grzałka działa.

17. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Mnie najbardziej smieszy jak na malych bateriach albo w sumie i na dużych napisane 1700 mah albo i 2100 ,widziałem jeszcze wiecej. Prawda jest taka ze realna moc to jest 1600mah i to przy wiekszej baterii jak standardowa
    Zreszta majac na prawde ( te co napisalem kilka postow wyzej) dobrą baterie i porownujac ja do innych tych po 30-50 zl powiem tak... Nie ma zadnego porównania
    Tak wiec decyzja nalezy do was, czy lepiej miec jedna porządna , Czy co chwile zmieniać z powodu rozladowania

Z czego Ty to piszesz nie można tego zrozumieć. Poprawiłem ale proszę zwracaj na przyszłość uwagę na to jak piszesz//baton

18. Michios

Michios Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Spiner 1 , upgrade 1 i 2 polecam trzyamają od 2 do 3 dni

Wczytywanie...

Poleć forum