1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E-przesyłka pobranie?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Lipiec 8, 2013.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1697
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hm tak z ciekawości zastanawiam się jak to wygląda?

Nigdy nie słyszałem o tym, że E-przesyłkę można też mieć z pobraniem? Jak to działa? Bo patrząc na aukcje to bardziej opłacalne jest wzięcie E-przesyłki pobranie, niż jeżeli kuriera pobranie (na moim przykładzie chociaż), gdzie kurier jest o 9 zł droższy..
    Tylko nie mam pojęcia jak wygląda przebieg.. Czy płacę pieniądze przy tym automacie czy jak?

Wie ktoś coś na ten temat?

Zwykłą e-przesyłkę już miałem (przedpłata na konto ..).

EDIT:

Ok już wiem o co chodzi. W takim przypadku przesyłka nie przychodzi do paczkomatu tylko do urzędu który to obsługuje.. W moim przypadku do poczty głównej w moim mieście.

Temat do zamknięcia :)

Wczytywanie...

Poleć forum