1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E-Republik

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mi$^, Marzec 19, 2010.

1. Mi$^

Mi$^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Halemba
    Witam, proszę was o Pomoc w grze E-Republik, w której polska jest największym aktualnie państwem(ilość ludzi)

Rejestrujcie się za pomocą tego linka:

Kod:
    http://www.erepublik.com/pl/referrer/MisieQHBA
    Dzięki czemu po tym jak uzyskacie 6 poziom(jakieś 5-6 dni gry)[kumpel po 2 dniach już miał 6 lvl :p) ja dostanę 5 golda oraz wy dostaniecie 5 golda za wbicie 6 lvl :)! Byłbym wdzięczny wszystkim za pomoc !

Pozdrawiam M.

Poradnik Jak szybko wbić 6 LVL:

Rejestrujecie Konto, Aktywujecie Je!

### 1 Dzień ###

1. Wchodzicie w Profil i Wgrywacie Jakiś Avatar
    2. Wchodzicie w zakładkę: My Places -> Training Ground (Moje Miejsca -> Szkolenie) i Trenujecie !
    3. Wchodzicie w zakładkę: Market -> Job Market ( Rynek - Rynek Pracy) i dołączacie do firmy w której wymagany jest skill 0
    4. Wchodzicie w zakładkę: My Places -> Company (Moje Miejsca -> Firma) i Pracujecie !
    5. Wchodzicie w zakładkę: Market -> Marketplace (Rynek -> Rynek)
    Wybieracie z listy produktów żywność ma ona taką ikone:
    Kupujecie 5 Bochenków Chleba [​IMG] Quality 1(Jest on oznaczony takimi znakami [​IMG])
    6. Następnie na głównej stronie szukamy aktywnych wojen/bitw oznaczone są one takim znakiem:
    Wchodzicie w daną bitwe i walczycie po stronie E-Polski!
    5 Razy można zawalczyć tylko! nie walczyć więcej!
    7. Wchodzicie na swój profil, klikając na Avatar
    na prawo od avatara można zobaczyć coś takiego:
    [​IMG] Poland, Silesia* (* Zależy jaką miejscowość wybraliście [​IMG])

Miejsce
    [​IMG] Polska, Silesia* (* Zależy jaką miejscowość wybraliście [​IMG])

Klikacie na nazwę miejscowości po czym ukazuje wam się nowa strona z informacją o regionie

Można tam zauważyć ważną rzecz a mianowicie:
    Constructions
    [​IMG] Hospital (Heal)
    [​IMG]Defense system

Konstrukcje
    [​IMG] Szpital (Wylecz)
    [​IMG]System obronny

Klikamy Wylecz i tak kończymy pierwszy dzień gry [​IMG] (Powinniście go ukończyć z 4 lvl [​IMG])

### 2 Dzień ###

1. Wchodzicie w zakładkę: My Places -> Training Ground (Moje Miejsca -> Szkolenie) i Trenujecie !
    2. Wchodzicie w zakładkę: Market -> Job Market ( Rynek - Rynek Pracy) i dołączacie do firmy w której wymagany jest skill 0
    3. Wchodzicie w zakładkę: My Places -> Company (Moje Miejsca -> Firma) i Pracujecie !
    4. Następnie na głównej stronie szukamy aktywnych wojen/bitw oznaczone są one takim znakiem:
    Wchodzicie w daną bitwe i walczycie po stronie E-Polski!
    5 Razy można zawalczyć tylko! nie walczyć więcej!
    5. Wchodzicie na swój profil, klikając na Avatar
    na prawo od avatara można zobaczyć coś takiego:
    [​IMG] Poland, Silesia* (* Zależy jaką miejscowość wybraliście [​IMG])

Miejsce
    [​IMG] Polska, Silesia* (* Zależy jaką miejscowość wybraliście [​IMG])

Klikacie na nazwę miejscowości po czym ukazuje wam się nowa strona z informacją o regionie

Można tam zauważyć ważną rzecz a mianowicie:
    Constructions
    [​IMG] Hospital (Heal)
    [​IMG]Defense system

Konstrukcje
    [​IMG] Szpital (Wylecz)
    [​IMG]System obronny

Klikamy Wylecz i tak kończymy pierwszy drugi gry [​IMG] (Powinniście go ukończyć z 6 lvl [​IMG])

Co 5 Dni powtarzamy 5 Punkt z dnia Pierwszego [​IMG]

Autor Poradnika: MisieQ

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Będę wspierać naród, kiedyś widziałem tą grę, ale nie miałem za dużo czasu na grę( bo jedyny dostęp do internetu miałem w kafejce:p i te poradniki nie były dla mnie jasne:p)

4. Mi$^

Mi$^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Halemba
    Miło mi :) możecie spotkać więcej takich akcji bo cała e-polska jest zmobilizowana bo cały gold który zgarniemy za zapraszanie idzie na opłaty wojenne :)

Poleć forum