1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E100 - problem z XO

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dembsky, Grudzień 9, 2013.

1. dembsky

dembsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Hej,

Z góry przepraszam jeżeli wybrałem zły dział - jednak ten pasował mi idealnie.

Kupiłem XO w sklepie mieszczącym się w Warszawie. Generalnie miałem pecha - Error E100 po aktualizacji. Kombinowałem na różne sposoby (restart, ponowna aktualizacja, zmiana ustawień w ekranie początkowym ustawień regionalnych tuż przed aktualizacją) no i cóż - mam całkiem sporą cegłę.

Pytanie mam następujące: jak teraz ogarnąć temat wymiany? Wiem że wg. prawa sklep powinien się tym zająć (bo skoro sprzedaje produkt to musi mi zapewnić 2 lata gwarancji) i w sumie na tym mogło by się skończyć jednak wiem że Microsoft wymienia konsole od ręki... załatwiać ten temat z Microsoft Polska (mimo że XO nie ma oficjalnego wsparcia?) czy może od razu walić do sklepu o zwrot z tytułu wadliwego sprzętu? Jakieś rady coś?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    190
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Do 14 dni powinni wymienić Ci konsole w sklepie od ręki, tak to działa przynajmniej w media markt, kupując moje PS4 pytałem o to co w sytuacji gdy trafie na lewy egzemplarz.

4. dembsky

dembsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Rozumiem. Dzięki za info. Mam nadzieję że nie będą mi robić problemów.

Edit: Mały update dla ciekawskich - sklep bez problemu wymieni konsolę. Szczęście że jeszcze mają na stanie :p

Wczytywanie...

Poleć forum