E3 2010 - Lista potwierdzonych i niepotwierdzonych gier

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja czekam na nail’d, Kane & Lynch 2: Dog Days, Saints Row 3, Driver, Shaun White Skateboarding (na to najbardziej chyba ^^)F.E.A.R. 3, mafia no i gearsy3 oczywiście. szkoda że rockstar sie nie pochwali niczym.
 

Rudy96

Użytkownik
Użytkownik
Ja natomiast czekam na nową Fifkę, F1 2010 i Gearsy 3 :yeye:

Jeszcze ciekaw jestem co powie M$ o Natalu i XBL w Polsce :D
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
ja również czekam na najnowsze produkcje EA oraz na F1 2010 :)
ciekawe jak to będzie wyglądać z tymi kodami online :/
no i ciekawe jest też to, jak będzie wyglądać live w PL oraz czy będzie możliwość 'przerejestrowania' konta na Polska.. :)
 

maciek360

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma możliwości przerejestrowania konta, jeśli się mieszkało w jednym kraju w którym jest XBL i wyjechało do innego. Trzeba zakładać nowe. Czyli na 99,9% M$ nam nie pozwoli. A do tego wszyscy Polacy grający na USA, WB, Niemcy idt. łamią regulamin M$. Dopóki nie ma polskiego live'a M$ nic z tym nie robi. Jak powstanie, to nie wiadomo co zrobią z kontami nieregulaminowymi, może :ban ..
Ja dopiero co przeszedłem z piratów na jasną stronę mocy, więc ten tydzień poczekam.
A z gier to mnie interesuje F1, Gears of war 3 i ta polska strzelanka, co to ją razem z Epicami robią.
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
kmaciek360, chodzi o BulletStorm. Mnie też ciekawi. Szkoda, że o takiej godzinie jest konferencja na temat Natala (14 czerwca 4.00 naszego czasu) i UBI (15 czerwca 2.00 naszego czasu)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom