1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E3 2011: Mass Effect 3 lepszy z Kinectem?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Xavaris, Czerwiec 2, 2011.

1. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Microsoft zapowiadał poważniejsze tytuły wykorzystujące Kinecta i wygląda na to, że powoli się z tej obietnicy wywiązuje. W Mass Effect 3 zagramy za pomocą kontrolera ruchu? To prawie pewne.

W sklepie internetowym Electronic Arts pojawiła się xboksowa okładka Mass Effect 3. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie jeden drobny szczegół, jakim jest wąziutki paseczek z napisem:

"Lepiej z Kinectem"

Chyba nie trzeba więcej dodawać?

Albo ktoś się pomylił i w tej chwili szwenda się w okolicach pośredniaka, albo to celowy zabieg EA, by podgrzać atmosferę przed zbliżającymi się targami E3. Korzystając z nieśmiertelnego hasła: w Los Angeles wszystko się wyjaśni.

Źródło : Mass Effect 3: Wyciekła okładka wersji na X360. Będzie wsparcie dla Kinecta? / CD-Action

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    mass efect z kinectem??? no nie wiem czy to sie sprzeda . Jak dla mnie kinect nie nadaje sie do FPS :)

4. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mass Effect to nie FPS, tylko RPG. Okładka to moim zdaniem fake, ale świetnie wykonana.

5. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    dobra sorka moj blad :) Ale tez jestem ciekaw jak wyjdzie GoW 3 bo podobno tez ma byc z kinectem . A mnie samo strzelanie nie cieszy :)

6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Jak dla mnie może to być prawda. Napis "Better with Kinect" świadczy że kinect będzie jedynie dodatkiem, a nie głównym narzędziem sterującym. Na moje oko zapewne zrobią na tym takie bajery - takie jak poruszenie się po mapie galaktyki, czy też ingame minigames np. przy hackowaniu. Raczej nic poważniejszego.

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    mnie chyba nic do tego Kinecta nie przekona, no chyba, że GTA V byłoby tylko na niego :D

8. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Do czego tam kinect się może przydać? Ciekawe czy to prawda i co z tego wyjdzie.

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ehhh zrobi się z tego całkiem konsolowy shit - nie ma to jak oldschoolowe rpg'i

10. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Co do okładki jak narazie jeszcze nic nie wiadomo ale jest prawdopodobne że tak będzie wyglądać choć na pewno jeszcze wybierają tak samo jak z poprzednimi częściami ;)

Wczytywanie...

Poleć forum