1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E3 2011: Microsoft rejestruje domeny. Nowe Fable!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Czerwiec 5, 2011.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Microsoft zarejestrował kilka domen internetowych, związanych z paroma grami, z jakimi prawdopodobnie pojawią się na targach E3. Wśród nazw znajduje się m.in. Fable: The Journey.
    Może to zatem oznaczać, że na jutrzejszej konferencji Microsoftu (którą w pocie czoła będzie dla Was relacjonował Berlin) dowiemy się czegoś nowego o kontynuacji jednego z dzieł Petera Molyneux. Być może będzie wykorzystywać Kinecta.

Inne zarejestrowane domeny są związane z Kinect Sports: Season 2, Dance Central 2, Kinect Fun Labs oraz Xcommerce (suuuper... - przyp. Berlin). Nie wiadomo, czym są dwa ostatnie tytuły, natomiast plotki o nich pojawiały się już wcześniej.

Microsoft ogółem ma pokazać się z 10 grami na Kinecta, w tym też z hardkorowymi produkcjami (być może Gears of War: Exile?). Czekamy.

źródło : E3 2011: Microsoft rejestruje domeny. Nowe Fable! / CD-Action - Microsoft, E3 2011

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja strzelam że to będzie specjalne Fable pod kinecta, w sumie, Ameryki nie odkryję, ale nie powiecie, na początek, lepiej zagrać w Fable na Kinect niż w stricte każualowe gry jak Kinectimals czy Joy Ride co nie? Od czegoś trzeba zacząć, zaczynają od Fable a skończą na halo : D

4. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W sumie Fable III miał być przystosowany pod Kinecta, ale terminy goniły i dostaliśmy co dostaliśmy (w sumie nie wiem co, muszę w końcu kupić :p).
    Fable z całą otoczką latania po mieście, interakcji z postaciami itp. jest tytułem idealnym na Kinecta. Jak tutaj MrDraiger wspomniał - od Fable'a do Halo.

5. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Nie tylko Fable, bo szykuje się specjalna limitka Gearsów, tylko pod kinecta; GEARS OF WAR EXILE. Rail-shooter (bo tym właśnie będą kinectowe gearsy) to nic innego jak standardowe "celowniczki" na Wii, juz sobie wyobrażam strzelanie z kija od szczotki:D albo rury od odkurzacza. Żartowałam:D chodzi mi o to, że na wii mam Zappera, na ps move jest sharpshooter, a kinect? Jak sobie poradzi ze strzelanką?

6. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Fajnie,ze bedzie nowe Fable..
    Dwójka mi się strasznie podobała,w trojkę nie miałem okazji zagrać ale to się zmieni w najbliższym czasie.

7. Pan X

Pan X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Londyn
    To jest jakis zart? Wszystko na kinecta WTF?! Niech w koncu zapowiedza jakies nowe IP dla zwyklych graczy. Jezeli taka ma byc polityka MS to sukcesu im nie wróże i predzej czy pozniej na tym sie przejada.

8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Uważam że niestety się nie przejadą, a każuale mogłyby wyprzeć normalnych graczy i normalne exy, dlaczego? Kinect to przecie zabawa dla casuali, normalny gracz zagrałby jedynie w Dance Central, a jednak, 10mln kamerek się sprzedało. To jest bardzo dużo, zarobili na tym pewnie kolejne kosmiczne dolary, i zobaczą że casuale z kinect + gra na kinect to więcej kasy niż gracz + ex jako normalna gra. I równie dobrze po Gears of War 3 skończą się normalne exy, a zostaną tylko exy przystosowane i ułatwione do kinecta, kinectowe fable,gearsy czy halo, zobaczycie jak forza 4 zostanie ucasualowiona dla kinecta, ale obstawiam że i zwykli gracze na tym ucierpią.

To taka moja wizja, bo wszystkie znaki od Msu na to wskazują, dla nich liczą się dolary, i to jak najwięcej, nieważne czy od graczy czy od casuali, ważne kto da więcej

Sent from my E15i using Tapatalk

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Lipa. Fable 3 było tak denne po już dosyć średniej dwójce, że szkoda pisać. Najlepsza była pierwsza część na której powinni wzorować czwartą część - wtedy by wyszło coś ciekawego

10. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    dlaczego?? bo jedynka była na pc??

osobiscie f3 mi sie podoba-wczoraj sobie zapodałem i nawet jest spoko

11. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Niee, bo jedynka była najlepszą częścią - późniejsze odsłony to objawy casualizacji serii. Jedynka jest klasykiem wśród rpg'ów, a dwójka już nie bardzo, a co tu mówić o trzeciej części. Mam nadzieje że Lionhead pójdzie po rozum do głowy i kiedyś wróci do pierwszej odsłony Fable ;)

12. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Owszem, zgodzę się po części z Hextorem
    Fable 1 było świetne i chyba najlepsze ze wszystkich części, nie dla tego, że wyszło na pc. Ja ograłam na X box, potem dopiero w lapy wpadła mi jakaś dziwnie wyglądająca kolekcja klasyki (czy tam bestseller, nie pamiętam już) na PC i wtedy zagrałam z napisami PL- Gierko przecudowna ;)
    Dwója też miała swój urok, ale straciła trochę ten urok z jedynki (fabułę)
    W trójkę zagram niebawem ale z opinii znajomych ( nie jakiś tam casuali co znają temat tylko z forum internetowych) wnioskuję że jest to najsłabsza część serii. Tak na marginesie to ja jestem fan Zeldy^^

Wczytywanie...

Poleć forum