1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E3 2012: Assassin's Creed III - nowy gameplay z WiiU - Maskara na rynku.

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MrDraiger, Czerwiec 6, 2012.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Co nowego na kolejnym gameplayu? Connor w Bostonie, widzimy nowe elementy mechaniki, interakcji asasyna z otoczeniem, tytułową masakrę na bostońskim rynku, zapraszam do obejrzenia, mówię Wam, warto!

Źródło: gametrailers.com

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. 19adek93

19adek93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    hmmm czyzby gra roku ?:D

5. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Świetne jest kontekstowe wykorzystanie bractwa, ciekawe jeszcze w jakich ciekawych chwilach można członków bractwa w ten sposób wykorzystać. A sam Connor? Super się prezentuje, nie wiem dlaczego, ale wygląda mi na takiego, który pragnie zemsty, przelewu krwi, pragnie zabijać, jeszcze bardziej niż Ezio na początku AC II po wiadomym spisku, cóż, ciekawi mnie charakter i motywacja Connora.

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Zapowiada się wyśmienicie :) Assassin's Creed trzyma poziom :) Jest na co czekać.

7. piaskun

piaskun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Fajnie się prezentuje i do tego dynamiczna walka
    4:30 - towarzysz dostał zwiecha i nie wie co robić ;)

8. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cholera, Ubisoft zawsze wydaje fajne gierki, w które warto zagrać. Przeszedłem wszystkie części tej kultowej serii. NAWET KSIĄŻKĘ BRACTWO PRZECZYTAŁEM! Ludzie, mam do was ogromną prośbę - chcecie hejtować Assassin's Creed - to nie tutaj. Tutaj są zagorzali fani serii z tego co widzę. Troszeczkę będzie mi brakowało klimatu z dwójki, jedynki, brotherhooda, revelations, ale STANY ZJEDNOCZONE - W-I-T-A-J-C-I-E!

9. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Ciekawe czy na x360 będzie dużo gorsza grafika bo jak wiadomo wiiu to 2x xbox więc chyba jakaś różnica będzie

10. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28

:heart-borken::grief::grief::cower:
    Jak czytam twoje pierdoły to mi się odechciewa wchodzić na forum , koleżko .. Jakie 2x XBOX.. tosz to poziom Wiiu jest XBOX ..
    Ale nie powiem zakupił bym WiiU bo ciekawe gierki wychodzą

11. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    kurde, giera wymiata. Revelations leży i kwiczy !!

12. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Coś mi się wydaje że będzie to najlepsza cześć Assassin's Creed :)

13. jarek9292

jarek9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    to będzie kapitalna gra już nie mogę się doczekać ubisoft to naprawdę kapitalne gierki robi już nie wspomnę o Far Cry 3 oj będzie sie działo w tym roku pozdrawiam wszystkich :)

14. Bastardo

Bastardo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WLKP
    ok pewnie zaraz poleca warny(MrDraiger :] ) ale trudno powiedzcie mi jedno Ubisoft zapowiadał niesamowite zmiany ze nad trzecia czescia pracuja juz dwa lata itp itp ale ok mozemy chodzic po domach (poki co przeskok) i drzewach pieknie podobno system walki miał sie zmienic a co otrzymujemy? zmieniony hud, tak samo tepych przeciwników czekajacych na wjeb, no i fakt Connor ze swoim wygladem (jak Ezio czy Altair) przypomina zwykłego hamburgera. Eskorta złożona z bractwa ok tylko podobnie było w Rewelacjach misja z grajkami wiec prosze. Naprawde cała seria AC przypadła mi do gustu od II uwazam to za cudo ale czesc III to moze byc taki odgrzewany kotlet chociaz mam nadzieje ze nie.

sorry za literówke

15. ustach

ustach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica
    Bcznie obserwuje te serie. Po filmiku mozna powiedziec ze troche dodali bajerow. Grafika jest naprawde ladna i dynamika zabijania czy zwinnosc wchodzenia na drzewo naprawde jest fajne.Assasyn 3ma forme.

16. olo1

olo1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Uważam że przesadzacie z optymizmem. Walka wygląda fajnie jednak znowu reszta czeka a jeden atakuje. Nie będzie raczej zbyt wielu nowości (przynajmniej ich nie widzę narazie) Po nowym numerku serii oczekiwałbym przełomu z poziomu AC do AC II. Ale graficznie jest świetnie to przyznam. Animacje Connora są pięknie.

17. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    ladnie to wyglada ,ale ciekawe czy historia bedzie dobra bo dla mnie w tej grze najwazniejsza jest fabuła musi miec to cos w sobie jak 2 ,brootherhood i revelations !!

18. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Dlaczego miałbym Ci wlepić warna? Za wyrażanie swoich opinii? Nie żartuj sobie, mamy wolność słowa, możesz obsmarować każdą grę jak chcesz, a reszta użytkowników może się co najwyżej nie zgodzić z Twoim własnym zdaniem :)

19. H3KKO

H3KKO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    czy wy na prawdę wyobrażacie sobie walkę, gdzie na raz Connora atakuje 20 przeciwników? jaki byłby wtedy sens walki w tej grze? no miejcie rozum ludzie! miejcie rozum!

20. Bastardo

Bastardo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WLKP
    No 20 to rzeczywiście za dużo, ale sam zobacz ich tam jest 4-5 a atakuje zawsze tylko 3 :wink: . Zauważ, że posiadaja oni broń wiec na logike biorąc powinni strzelać (bez szału bo to nie COD) z daleka do Connora (gdy jest sam bo inaczej zasłoni się żołnierzem) a nie biec na rzeź. No przełomu to tu nie bedzie chyba, ale jest kilka nowych interesujacych rzeczy które napewno spowoduja, że w nią zagram :tears_of_joy:

Mr.Draiger bez lizania ale to była naprawde dobra odpowiedź :wink:

21. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Co do narzekań na przebieg walki, to te narzekania były, są i będą. Nie dogodzi się każdemu, ale ja mam dwa argumenty, broniące w pewien sposób obecny system walki:
    1. Pomimo wszystko, jest to gra, nie rzeczywistość, chyba po to gramy w gry, żeby robić w nich rzeczy, które w realnym świecie są albo niemożliwe, albo trudne do wykonania, to ma być rozrywka, relaks, nie symulacja życia, więc dlatego przeciwnicy atakują po kolei, żeby gracz nie został zasieczony na miejscu, wszystko zostało obmyślone przez developerów.
    2. Co do broni palnej przeciwników, przeładowanie takiej broni trwa co najmniej 30sekund, a w trakcie otwartej walki to bardzo długo, więc w praktyce, albo pierwszym strzałem strażnicy powalą Conora, albo są zmuszeni do użycia bagnetu, wyobrażacie sobie gdyby przez pół minuty strażnik przeładowywał swój muszkiet? Przecież wtedy byłby kompletnie wyłączony z walki, Connor równie dobrze mógłby go zabić rzucając celnie tomahowkiem. Zauważcie też, że w gameplayach i trailerze na E3, Connor często bierze jednego przeciwnika i używa jako żywej tarczy, momentalnie przeciwnicy strzelają w "swojego", mają puste magazynki i zostają im tylko bagnety, taktyczne rozegranie ze strony Connora jest bardzo dobre.

Wczytywanie...

Poleć forum