1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E3 2012: długo oczekiwany fragment rozgrywki i trailer z Assassin's Creed III

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 5, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Szczęśliwi wybrańcy mogli oglądać fragmenty z rozgrywki Assassin's Creed III już podczas tegorocznych targów PAX. Pozostali musieli zadowolić się kilkoma screenami i czekać na konferencję Ubisoftu na E3. Nareszcie jest - Connor w akcji między osławionymi tysiącami żołnierzy na ekranie.

Możliwość wyświetlania tak wielu postaci jednocześnie to zasługa nowego silnika Ubisoftu, AnvilNext. Dzięki niemu w grze zostaną po raz pierwszy wprowadzone także warunki pogodowe, mające bezpośredni wpływ na rozgrywkę. Przykładowo, w czasie deszczu nie będzie można strzelać z muszkietu. Śnieg nie będzie tylko białą teksturą na twardym podłożu i spowolni zapadające się w nim postacie. Dla protagonisty, Connora, nie będzie to jednak problemem, po prostu skorzysta z możliwości poruszania się wśród gałęzi drzew. Da mu to dodatkową przewagę, nie tylko zyska na szybkości, ale także wrogowie nie będą mogli go tam dostrzec. Nowy protagonista, ścigając kogoś, nie będzie musiał się nawet zatrzymywać, po prostu w biegu pozbędzie się przeciwników. W jego arsenale znajdzie się ukryte ostrze, które można odczepić i używać jak sztyletu, łuk, tomahawk i wiele innych.

Ubisoft, tworząc olbrzymie tereny amerykańskiego Pogranicza, chciał, by drzewa były czymś więcej niż tylko przeszkodami na drodze. Chociaż początkowo ta perspektywa przerażała programistów, poradzili sobie z problemem. Connor przeskakuje po kolejnych gałęziach tak swobodnie, jak Altair i Ezio przeskakiwali po dachach budynków. W lasach znajdziemy podobno aż 30 gatunków zwierząt, na które będzie można polować, a zdobyte z nich skóry - sprzedawać. System ekonomii zostanie całkowicie zmieniony i nie trzeba już będzie wykupywać całych miast.

Premiera gry planowana jest na 31 października 2012, na PS3 i Xbox 360. Jeszcze nie wiadomo, czy i jak duży poślizg zaliczy wersja na PC, ale skoro Desmond musi uratować świat przed katastrofą 21 grudnia 2012, prawdopodobnie nie będzie to więcej niż kilka tygodni.

Chociaż rozgrywka zapowiada się wspaniale, zastanawia mnie jedna rzecz: czy gra będzie równie prosta jak jej poprzedniczki? Mam nadzieję, że tym razem czeka nas prawdziwe wyzwanie.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. arekw

arekw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    Całkiem inna gra jak ogladalem na zywo to szczena opadla

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    bardzo mi się nie podoba to zabijanie zwierząt.. w ogóle ten assassin jakiś przesadzony jest, jak gościu wbija sie w grupe 15 strażników, to 3 z nim walczy a reszta się gapi jak kołki, we wszystkich assassinach to mnie najbardziej denerwowało

5. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Bo ten Assassin to będzie taki sam jak II i jego klony. Tylko pelikany łyknęły te brednie o nowym silniku i nowej jakości. Odgrzewany kotlet i dojenie z kasy.

6. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    mi tam się podoba z gameplayów, pożyjemy zobaczymy

7. H3KKO

H3KKO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ta gra będzie najlepszą grą, w jaką kiedykolwiek przyszło mi grać!

Strasznie podoba mi się to, że skoro jest śnieg, to nie tylko tekstura ale i to, że możemy w niego wpadać gdy jest go w danym miejscu dużo.

Skakanie po drzewach? genialne! Zabijanie w biegu? jeszcze lepsze!

NAJLEPSZA GRA WSZECHCZASÓW!

Nie, wcale, nie ma nowego silnika. W cholere więcej przeciwników niż w bh i revelations w danych obszarach, możliwość chodzenia po drzewach a nie tylko po budynkach i skałach, pory roku, zabijanie zwierząt i rozległe tereny. Nowe elementy walki, usprawniona animacja dziesiatki razy lepsza niż w AC 2 i mówisz, że to klon AC 2 delikatnie ulepszony? nie ośmieszaj się już lepiej!

4 użytkowników lubi ten post.
  8. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Coz, niestety nie poprawiono wszystkiego. Przeciwnicy dalej stoja jak kolki na swoja kolej, by dostac wpierdziel, jednak mimo to i tak chetnie przyjmie nowego Assassina z otwartymi ramionami. Dosyc sporo zmieniono, snieg oraz wspinaczka po drzewach daje rade. Ponizej jeszcze gameplay ukazujacy batalie na morzu! Dla mnie jeden z must have tego roku!

1 osoba to lubi.
  9. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Trailer Liberation

10. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mnie nie przekonały poprzednie i nie przekona ta sądze .wole serie tomb raidera niż to bo ac są poprostu nudne i nie wciągające.

11. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Może dla ciebie nie jest wciągające, ale dla mnie każda kolejna odsłona cyklu była tytułem obowiązkowym i 3 też na pewno nie odpuszczę.

1 osoba to lubi.
  12. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    dla mnie gierka rewelacja!!!!! Trailer mnie powalił, gadajcie sobie że powtórka z rozrywki ale mnie i tak juz gra przekonała

13. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Motyw walki cud miód! :)

1 osoba to lubi.
  14. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wygląda super ;] Widać, że gracz ma trochę większą swobodę, tj. może kicać po drzewach, czy wspinaczka jest trochę bardziej dynamiczna. No i można w biegu zabijać / korzystać z elementów otoczenia (karabiny z bagnetem). Czekam z niecierpliwością :D

15. piaskun

piaskun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Mam nadzieję, że fabuła wszystko ładnie wyjaśni bo pół Indianin, pół Brytyjczyk walczący z ... Brytyjczykami jakoś do mnie nie nie trafia. Co robi Irański zabójca na drugim końcu świata? Gdzie Templariusze? :confused:
    Jeżeli fajnie to wszystko ogarną to może być godny następna poprzednich AC, w innym wypadku klapa roku!
    Jak na razie szału ni ma - większość widziałem w poprzednich częściach, a śnieg czy skakanie po drzewa to troche za mało żeby się jarać :rolleyes:

BTW, jak w RDR polowało się na zwierzęta to nikt nie protestował ...

16. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Raczysz żartować sobie... Więcej przeciwników? Haha! Kilku gości przed bramą, a w obozie to armia klonów. Już więcej modeli postaci jest w poprzednich Assassinach na ulicach. Może Tobie wydaje się, że aby wspinać się po drzewach to musi być nowy silnik. Assassin zawsze wspinał się po wszystkim, czy to będzie 100m wieża, stodoła czy drzewa tutaj jest to bez znaczenia.

Idź sobie wygoogluj trochę to zobaczysz, że silnik jest po liftingu, ale nie nowy. Walka jest do **** jak w każdym AC, 1 vs 15 przy czym tłuczesz dwóch, a reszta oskryptowanych się przygląda.

ACIII to ten sam silnik, tylko zmodyfikowany, dorzucenie zmiennej doby i więcej animacji nie czyni z tego tytułu zupełnie nowego. Oczywiście Ty będziesz się podniecał śniegiem, masz do tego prawo, ale mało gier w życiu jeszcze widziałeś ACIII to dojenie marki przez Ubisoft tak samo jak nowy Splinter.

2 użytkowników lubi ten post.
  17. sid333

sid333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdzieś
    Ta jak zwykle walka będzie wyglądać: atak, atak, kontra, kontra, kontra, kontra i tak w kółko

18. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    W końcu jakieś konkretne zmiany.
    Zgodzę się, że następcy 2 częsci to odgrzewane kotlety, ale tutaj sprawa ma się inaczej ;]

1 osoba to lubi.
  19. Vister

Vister Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Centrum
    Kurcze, ta gra to będzie objawienie!
    Czy ktoś widział takie innowacyjne rozwiązania i pomysły w jakiejś innej grze?

Warunki pogodowe, zwierzęta, emocjonująca walka, combosy, zróżnicowanie scenerii... Najzwyczajniej będzie to The Best of 2012!
    Dla mnie ta gra spełniła WSZELKIE oczekiwania :) Pre order zamówiony dawno, dawno temu, już czekam z kasiorką :)

Nie będę sie tutaj rozpisywał. Powiem jedynie : Gra będzie (jest) ZAYEBISTA! :) Dla każdego fana serii AC obowiązek, dla innych również.

AHA!

@D4Ru73K
    Chyba nie wiesz co mówisz ;) Gra powstaje na nowym silniku Anvil (budowanego od podstaw pod tą grę - owszem, na pewno dużo czerpał z silnika z AC II +, jednak cały został zmodyfikowany), który potrafi wygenerować zmienną pogodę, warunki polepszające/pogorszające możność poruszania się, oferuje wyświetlania do tysięcy postaci (było o tym hen dawno temu :) Chyba nie grałeś w AC II +, już tam silnik generował ponad kilkadziesiąt(set) postaci ;)), korzystający z MO-CAPu (jednak w AC:R już mo-cap był wykorzystany) i WIELE innych ;)

Widać, że hejter serii AC - nie wiesz o co biega w nowatorskich zastosowaniach.
    Powiedz mi, w jakiej innej grze możesz tak płynnie i swobodnie biegać po drzewach, wykonywać takie złożone combosy, i która gra oferuje tak otwarte i szczegółowe scenerie (no, RDR jest wyjątkiem)? :)
    Wiesz ile pracy musieli włożyć programiści, aby zainplementować KAŻDE drobne drzewko do systemu gry? :) I mówisz, że chodzenie po drzewach to łatwizna dla twórców. LOL
    Hater Gonna Hate

1 osoba to lubi.
  20. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz

21. Marszal95