1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

E3 2012: Medal of Honor: Warfighter- gameplay z kampanii i trailer multi

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 4, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    EA na konferencji poprzedzającej targi E3 pokazało fragment kampanii Medal of Honor: Warfighter i zwiastun trybu wieloosobowego.

Medal of Honor: Warfighter zaoferuje kampanię dla pojedynczego gracza, ale dla wielu będzie ona jedynie przystawką do dania głównego, czyli trybu multiplayer. Zobaczcie, jak ta pierwsza prezentuje się w akcji oraz jak do zagrania w drugi z wymienionych wariantów rozgrywki zachęca nas Electronic Arts.

Premiera Medal of Honor: Warfighter odbędzie się 25 października. Gra pojawi się na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3 w pełnej polskiej wersji językowej, a na okładce zobaczymy żołnierza jednostki GROM. W sklepie gram.pl dostępna jest możliwość złożenia zamówienia na Edycję Limitowaną, która gwarantuje wcześniejszy dostęp do postaci snajpera jednostki U.S. Navy SEALS z bonusowym wyposażeniem do wykorzystania w trybie wieloosobowym oraz żołnierza GROM-u.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył..bede czekał a ludzie niech sie tak gromem nie podniecaja bo i tak tylko multi i pewnie jeszcze tylko w pre bedzie dostep do 1 żołnierza zwykły chyt marketingowy;)
    Mimo wszystko ladnie sie prezentuje gra

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Mój mózg to galareta. Nic nie ogarniam, BF3 Premium i MoH zniszczyli mi głowę. Choć zarzekałem się, że nie kupię Premiuma, to chyba jednak pęknę. A MoH? Przez tego BF3Premium nawet go nie kupię, po co jak BF3 starczy na kilka lat, z tymi wszystkimi mapami. Singla sprawdzę, niezły klimat budują, oprawa graficzna w tym pomoże, będzie zacnie. Trailer do multi zniszczył mnie całkowicie, nowa nutka Linkin Park, tak jak przy MoH z 2010 roku, masa destrukcji, te wszystkie jednostki, no nie ogarniam, muszę się z tym przespać i na trzeźwo przemyśleć plany zakupów.

5. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Nawet nawet ale troche za mało akcji przyzwyczaiłem się do tępa z Modern Warfare

6. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    UP^^ co ty za głupoty pier.. mało akcji oO..
    Nie no lepiej idz pograj w Call of Crapa

2 użytkowników lubi ten post.
  7. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Bardzo dobry klimat gry, dzięki fajnym smaczkom graficznym.

8. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wygląda dobrze będzie w co grać:)

9. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    omg mam wrazenie ze tegoroczny medal of honor to bedzie mieszanka akcji i szybkosci z cod-a grafiki z bf3 :D i ogolna rzeznia !!:D

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum